Двадцять одна людина боротиметься за ваш голос: відомі прізвища усіх кандидатів в нардепи

Реєстрація кандидатів в народні депутати України завершилася. І тепер точно відомо хто намагатиметься стати вашим народним депутатом у Верховній раді України.

У 121 одномандатному виборчому окрузі (Дрогобич, Борислав, Трускавець, Дрогобицький район) охочих – 22.

Щоправда, одного із них – кандидата в нардепи від партії “Голос” Дмитра Огньова партія відкликала. Це рішення прийняв номінаційний комітет за результатами внутрішньої перевірки, після того, як до партії звернулася журналісти-розслідувачі та активісти. “Результати внутрішнього розслідування та дії Дмитра Огньова стали підгрунтям недовіри. Кандидат схильний ставити особистий інтерес вище результату командної роботи. Це прямо суперечить одному з дев’яти критеріїв, які партія висувала до своїх кандидатів,” – повідомляє ВАРТО 

Отже, кандидатів залишилося 21.

Серед них – п’ять, які були зареєстровані 25 червня – в останній день реєстрації.

Це:

Наталія Беднарчик – народилася 7 березня 1990 року в місті Стебник Львівської області, освіта вища, головний державний інспектор управління матеріального забезпечення та експлуатації майна Державної фіскальної служби України, безпартійнa, проживає в місті Стебник мі, судимість відсутня, самовисування.

 

Любов Голубіцька – народилася 6 лютого 1974 року в місті Дрогобич Львівської області, освіта вища, директор, КП “Надра Борислава”, член Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ”, проживає в місті Дрогобич , судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ“.

 

Кулик Євген – народився 11 вересня 1956 року в місті Самбір, освіта вища, професор кафедри основ виробництва Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, безпартійний, проживає в місті Трускавець Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СИЛА І ЧЕСТЬ“.

 

Орест Саламаха – народився 25 березня 1991 року в місті Львові, освіта вища, заступник директора з будівництва в ТОВ “Буд Інвест Ком”, безпартійний, проживає в селі Сокільники Пустомитівського району Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

 

Роман Танчук – народився 15 квiтня 1960 року в селі Дорожів Дрогобицького району Львівської області,  освіта вища, голова ФГ”РОМАЛІН”, безпартійний, проживає в місті Дрогобич Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Аграрна партія України

 

Програми цих кандидтів знайдете нижче. Обов’язково їх прочитайте.

 

А тим часом нагадаємо про попередньо зареєстрованих 16 кандидатів по 121 ОВО.

 • Чинний нардеп Богдан Матківський (“Громадянська Позиція”), стриянин Михайло Алєксєєв (“Правий Сектор”), керівник військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін (самовисування), бориславчанин Назар Жолобович (самовисування). Їх Програми знайдете ЗА ПОСИЛАННЯМ
 • Дрогобичанин, нардеп попереднього скликання Роман Ілик (самовисування). Його Програма ЗА ПОСИЛАННЯМ
 • Депутат Дрогобицької міськради Тарас Демко (самовисування), підприємець Олександр Мисишин  (самовисування) та тимчасово безробітний Володимир Фідик (самовисування). Їх Програми ЗА ПОСИЛАННЯМ
 • Трускавчанин Роман Гарасим’як (самовисування), перевізник Йосип Дяків (самовисування), колишній голова Підбужа Степан Кугівчак (самовисування). Їх Програми ЗА ПОСИЛАННЯМ 
 • Керівник КП “КМГ” Сергій Жирний (самовисування), депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний (“Європейська Солідарність”), Східницький селищний голова Іван Піляк (“Батьківщина”), депутат Бориславської міськради Віктор Руднєв (“Радикальна Партія Олега Ляшка”), голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора (“Народний рух України”). Їх Програми ЗА ПОСИЛАННЯМ
*************************************************************************

ПРОГРАМИ КАНДИДАТІВ

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України

Беднарчик Наталії Ігорівни

 по  одномандатному виборчому округу №121.

 Українська громадо!

Доля випробовує Україну: війною, бідністю, зрадою. Та попри всі перепони українці вже довели усьому світу: Україна є і Україна буде! Ми без жодної реальної підтримки б’ємо ворога на фронті, громимо зрадників і прагнемо розвитку рідної землі.

Україна зобов’язана покінчити з бідністю та злиднями і вийти на шлях сталого економічного розвитку. Зміни потрібні тут і зразу, їх має відчувати кожен, щодня. Запорукою тому будуть нові обличчя у політиці, які забезпечать високий темп суспільного розвитку. Ні війна, ні світові катаклізми, ні внутрішні вороги не можуть бути відмовками для здійснення розвитку країни.

Нажаль, робота парламенту буває відірваною від потреб простої людини. Верховна Рада України штампує сотнями лобістські закони, які не працюють та реально не захищають простого українця. Твердо можу заявити: я знаю, що  треба змінити, щоби це відчувала кожна українська сім’я, кожна людина.

Україна втратила забагато часу, віддаючи свою долю в руки шахраїв, замаскованих «сепарів» та брехунів. Ми гідні кращого життя і ми його здобудемо працею та розумом.

За Вашої довіри і підтримки, як народний обранець прагну наступного:

 1. Створення ОТГ за згодою та згідно з вимогами громад із відповідним фінансуванням. Добиватись децентралізації коштів на розвиток інфраструктури, ремонт доріг, утримання та розвиток закладів освіти охорони здоров‘я та культури. Підтримаю їх участь у державних програмах.
 2. Збереження закладів освіти у межах вимог НУШ та створення нового освітнього простору. Особливу підтримку надати розвиткові всіх напрямків популяризації постаті видатного українця – Івана Франка.
 3. Проведення реприватизації Стебницького калійного заводу, на державному рівні розробити заходи по ліквідації та подальшому недопущенню обвалів та створенню зони екологічного лиха.
 4. Підтримки всіх ініціатив, спрямованих на розвиток промислового та аграрного сектору національної економіки. Традиції індустріальної Бориславщини та Дрогобиччини мають бути відроджені!
 5. Ініціювання та втілення у життя законодавчих ініціатив, які сприятимуть створенню робочих місць та підтримці умов для розвитку малого підприємництва. Українці повинні в Україні знаходити роботу і заробляти не менше, ніж у Європі.
 6. Внесення проблем екології та охорони довкілля в перелік національних пріоритетів!
 7. Максимального сприяння розвитку туристичної сфери через пільгову податкову політику та залучення інвестицій в розвиток інфраструктури. Галичина поверне собі статус природної перлини Європи!
 8. Вимагатиму від уряду інтенсивного спрямування державних коштів на будівництво та відновлення доріг у сільській місцевості!
 9. Вдосконалюватиму законодавство України про соціальний захист ветеранів АТО, Збройних сил, правоохоронних структур!

Я гарантую особистий депутатський контроль за місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, послідовно поборюючи корупцію та свавілля бюрократії. Зроблю усе від мене залежне, щоб мої виборці переконалися у вірності свого вибору. Для цього маю необхідні знання та прагнення.

Попереду багато роботи і її повинні робити ті, хто вміє працювати, і знає, що треба людям.

Сьогодні Україна потребує ривку у розвитку. Українці заслуговують на захист та заможне життя!

 

*************************************************************************

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №121 від Політичної партії “Об’єднання “САМОПОМІЧ” на позачергових виборах  народних депутатів України 21 липня 2019 року

Голубіцької Любові Михайлівни

Люблю свій рідний край. Прагну його розвитку. Вважаю, що наш регіон має великий потенціал для розвитку. Але і ряд проблем, вирішення яких можливе лише за умови об’єднання зусиль місцевого самоврядування та законотворення. Спільно з командою прийняла відповідальне рішення представляти громаду нашого округу в Верховній Раді України.  Вважаю за необхідне вирішити першочергові питання  для громадян нашої країни .

Питання, що потребують першочергового вирішення:

 1. Охорона навколишнього природного середовища – питання № 1 в нашому регіоні.

Вважаю, що екологічні проблеми треба попереджати, що б потім не боротись із наслідками. Усі кошти від екологічних податків та штрафів за порушення екологічного законодавства повинні бути спрямовані на вирішення виключно екологічних проблем.

 • Підтримки на державному рівні потребує Борислав, в якому наслідки довготривалого нафтовидобутку спричинили забруднення вуглеводнями повітряного басейну та вод. Уваги також вимагає затоплена озокеритна шахта, забруднені та занедбані території колишніх підприємств.
 • Стебник і Модричі потребують вивчення профільними фахівцями питання щодо прогнозування та попередження наступних карстових обвалів в зоні гірничих робіт ПАТ ГХП «ПОЛІМІНЕРАЛ» в межах дороги Дрогобич -Трускавець. ВИМАГАЄ НАГАЛЬНОГО вирішення проблема відновлення екологічної рівноваги на території впливу Рудник №2 ПАТ ГХП «Полімінерал». Адже невідомо, якою буде гідрологічна ситуація в регіоні у випадку ще одного обвалу землі та спричиненого ним землетрусу. Що буде з Трускавецькими та Бориславськими лікувальними джерелами та й з водою у наших криницях?
 • Місто-курорт Трускавець потребує належної експлуатації та захисту лікувальних джерел від забудови санітарних зон. Сприяння в отриманні статусу Трускавцю міста-корорту державного значення.
 • Належну експлуатацію та збереження потребують і Східницькі мінеральні джерела.
 • Міста Трускавець та Борислав потребує вирішення питання покращення водопостачання.
 • Можливими і важливими проектами регіону є необхідність рекультивації Броницького та Бориславського сміттєзвалищ. Впровадження сортування сміття.
 • Великою проблемою у нас є неконтрольоване вирубування лісів. Вирішенням цього питання має бути мораторій на вирубку лісів та відновлення насаджень.
 • Законопроект  про справедливу рентну плату за користування надрами для видобування корисних копалин, результатом якого є збільшення надходжень до місцевих бюджетів від сплати рентної плати дозволить вирішити нагальні питання нашої громади.
 1. Енергоефективність Дрогобиччини

Енергоефективності можна досягти шляхом перетворення бориславського газу на електроенергію. Це вирішить проблему підвищеної загазованості та дасть поштовх для розвитку регіону. Продовжуватиму працювати в цьому напрямку. Також підтримуватиму впровадження інших альтернативних джерел енергії. Будівництво гідроелектростанцій дозволить зробити нашу територію енергетично незалежною .

 1. Агломерація. В єдності – спільна дія
 • Створимо спільну транспортну систему «Дрогобич – Стебник – Борислав – Трускавець» із застосуванням електротранспорту, що значно здешевить щоденну міграцію працівників, зменшить викид шкідливих речовин у повіря. Поліпшення дорожньо-транспортної інфраструктури збільшить потік туристів.
 • Залучення інвестиційних проектів, розвиток яких створить додаткові робочі місця та допоможе розвиватися регіону.
 • Схвалимо закони спрямовані на розвиток туризму, заснованому на оздоровленні, рекреації, активному відпочинку, культурно-освітньому збагаченні.
*************************************************************************

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України в одномандатному окрузі № 121

КУЛИКА ЄВГЕНА ВОЛОДИМИРОВИЧА

Моя головна мета – докорінно змінити країну, в центрі державної політики поставити людину праці її інтереси, права і свободи. Пріоритетом стануть: у сфері зовнішньої політики буде реалізація ідеї незалежності України, яку забезпечить  повноцінне членство України в Європейському Союзі і НАТО; у сфері внутрішньої політики ідея розвитку добробуту кожного громадянина, забезпечення їх соціальних гарантій направлених на утвердження в Україні демократичного суспільства та правової держави із соціально-ринковою конкурентною економікою; у сфері ідеології консолідація українського суспільства.

І. Для реалізації цього завдання, необхідно чітко розуміти причини кризового сучасного соціально-економічного становища в  Україні, я їх  бачу в наступному:

 1. Ідеологічна складова.
 • В Україні не було і немає моделі розвитку суспільства, яка би об’єднувала громадян, захищали їх соціальні права, невизначено пріоритетні цінності людини та держави.
 • Відсутня державотворча національна ідея, яка б консолідувала суспільство.
 • Існує велика прірва між владою на всіх рівнях і населенням. Люди не знають реальних дій влади ( влада не прозора, не прогнозована ) і не мають віри у подальший розвиток держави.
 1. Економічна складова
 • Не створено головну умову розвитку демократичного суспільства – конкуренцію, яка повинна була відрегулювати всі рівні розвитку демократизації суспільства і створити суспільство рівних стартових можливостей
 • В умовах перерозподілу власності (“ваучерної прихватизації”) представники влади самі стали капіталовласниками, приватизація державної власності за 25 років незалежності відбулася поза контролем народу, люди нічого крім зубожіння і безробіття не отримали.  Тому суспільство не сприймає результати “ваучерної” приватизації, яка стала економічною основою побудови нової Української держави і відповідно не сприймає будь-яку владу.

 Мій план роботи, складається з конкретних кроків:

 Впровадження   змістовного наповнення сучасної національної ідеї України в якому: організація українського суспільства повинна домінувати над орієнтацією. Необхідно забезпечити соціальне вирівнювання суспільства. Патріотизм, любов до держави повинні знаходитись понад ідеологічними (націоналізм, соціалізм) моделями розвитку суспільства. Людиноцентризм повинен домінувати в розбудові держави і т.п..

 1. Впровадження системи направленої на консолідацію суспільства, для чого держава повинна делегувати частину своїх повноважень суспільству (створювати громадянське суспільство) і створити партнерські відносини між громадянами і державою.
 2. Створення при міністерстві освіти України напрямку з ПРОПАГАНДИ, яке повинно створити потужну просвітницьку і пропагандистську систему всіх необхідних соціально-економічних реформ в Україні. Без роз’яснення змісту реформ, виховання людей для їх проведення і контролю, будь – які реформи не відбудуться.

Дрогобицький регіон.

 1. Впровадити на Дрогобичині розроблені програми збору, утилізації та сегрегації відходів, затвердити програму будівництва   сміттєзаводу.

2.Відновити вільну економічну зону “Курортополіс Трускавець”  та проводити адаптацію інноваційних фінансових, управлінських систем, направлених на розбудову місцевого самоврядування.

 1. Впровадити програму створення нових робочих місць для молоді, через впровадження системи «молодіжна сфера послуг». На жаль влада не створила суспільство рівних стартових можливостей. Хто при владі той отримує пільги, кредити, а для молоді, яка починає трудову діяльність, ніякої допомоги – ми створимо рівні можливості для всіх. Перше робоче місце молоді буде дуже престижним.
 2. На базі нашої рекреаційної зони створимо центр реабілітації захисників України.

Важливо, щоб люди відчули, що вони працюють самі на себе, а влада буде такою якою її хоче бачити народ. Головне завдання влади – зробити людину заможною в незалежній Україні її ж розумом і руками

 


*******************************************************
******************

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА

кандидата в народні депутати України по виборчому округу №121

Саламахи Ореста Ігоровича

ДЕПУТАТ – СЛУГА НАРОДУ

Я – в команді Президента України Володимира Зеленського, команді чесних і порядних людей, які йдуть на вибори, щоб підтримати курс Глави держави й добитися кардинальних і рішучих змін у країні.

Стара система влади, система корупції, брехні та свавілля, не хоче й не здатна змінитися. Президенту потрібна надійна підтримка у Верховній Раді.

Головна мета нашої команди – докорінно змінити стару систему влади. Разом ми втілимо курс Президента Володимира Зеленського у конкретних законопроектах і політичних рішеннях, сформуємо професійний уряд народної довіри.

Щоб зміни стали справжніми і їхній позитивний результат відчув на собі кожен громадянин, потрібно, щоб до парламенту прийшли порядні та чесні люди.

У складі фракції партії «Слуга Народу» у Верховній Раді добиватимуся:

 • Запровадження механізму відкликання депутатів усіх рівнів, які втратили довіру виборців.
 • Впровадження механізму реального народовладдя та прямої демократії.
 • Надання людям змоги впливати на рішення влади через референдуми й опитування.
 • Притягнення чиновників до відповідальності за незаконне збагачення.
 • Посилення відповідальності за корупційні злочини – зокрема, впровадження обов’язкової конфіскації майна корупціонерів.
 • Припинення свавілля правоохоронних органів і податківців щодо бізнесу.
 • Відновлення великих проектів у промисловості та інфраструктурі із залученням приватних інвесторів.
 • Запровадження незалежного аудиту якості автомобільних доріг.
 • Запровадження «економічного паспорта українця», за яким усі діти отримають частку від експлуатації природних ресурсів, що накопичуватиметься на індивідуальних рахунках до повноліття.
 • Запровадження базової зарплатні педагогів на рівні трьох мінімальних плюс доплати за кваліфікацію та стаж.
 • Зменшення вартості ліків шляхом ліквідації несправедливих і корупційних націнок.

Як народний депутат від ДРОГОБИЧА, БОРИСЛАВА, СТЕБНИКА, ТРУСКАВЦЯ та всього ДРОГОБИЦЬКОГО району:

 • Буду добиватися створення в Дрогобичі, Бориславі, Стебнику наукових та технологічних парків;
 • Лобіюватиму ухвалення державної програми сприяння курортному Трускавцю;
 • Докладатиму усіх зусиль для відновлення в містах ДРОГОБИЧЧИНИ виробництва промислової продукції та устаткування;
 • Домагатимуся ухвалення державної програми допомоги кооперативному руху та розвитку фермерства в селі. Нам важливо створити заможного селянина, це мав би бути образ високоосвіченого чоловіка, з пристойними заробітками від повністю комп’ютеризованої ферми чи теплиці, усі процеси в якій відстежує внутрішня інтелектуальна система, яку створили в Стебнику чи в Бориславі.
 • Боротимуся за вирішення екологічних проблем, а саме: вирішення питання побутових відходів. Разом з колегами внесу законопроекти, які очистять країну від стихійних сміттєзвалищ.
 • Буду добиватися від уряду прозорого механізму ремонту доріг за принципом «Найгірші допомоги ремонтуються першими»;
 • Візьму під власний контроль проведення медичної реформи в закладах охорони здоров’я округу. Медицина має бути доступною для кожного жителя Дрогобицького району, міст Дрогобича, Борислава та Стебника та інших;
 • Беру зобов’язання звітувати перед виборцями. Кожен мешканець округу зможе через нашу команду подати до Верховної Ради ідею законопроекту.

Як народний депутат України особисто внесу до Верховної Ради законопроекти:

– щодо запровадження громадського контролю за діяльністю чиновників та публічної оцінки їх роботи громадянами;

– щодо люстрації народних депутатів, які не виконують своїх обіцянок;

– щодо кримінальної відповідальності за організацію та сприяння появі стихійних сміттєзвалищ.

У разі невиконання обіцянок, дій, які суперечать статусу народного обранця, висловлення недовіри моїми виборцями зобов’язуюсь негайно скласти депутатський мандат.

 Зробимо їх разом!

*************************************************************************

Програма  кандидата  в  народні  депутати України                  

Танчука Романа Володимировича

       Я, як майбутній депутат Верховної Ради України маю на меті здійснити наступні кроки, які направлені на:

 1. Закріплення права  громадян на отримання доступних  кредитів на рівні 2-3% річних для придбання житла та відкриття власної справи (підприємницька діяльність).
 2. Реформування армії, повне переведення  на контрактну, забезпечення житлом військовослужбовців – контрактників.
 3. Здійснення контролю за станом  освітлення вулиць та дворів, безперебійного  водопостачання та електропостачання.
 4. Зменшення податкової ставки з заробітної плати до 10%  та з малої  та  середньої   підприємницької   діяльності  до 5%, скасування  податку  на  додану  вартість   і  заміна  його  на  збільшення  податків  та  акцизів  з  тютюнової  і  алкогольної   та  інших  високорентабельних  галузей  а  також  митних  доходів.
 5. Створення робочих місць, реконструкції та переобладнання промислових підприємств, будівництва та реконструкції автодоріг.
 6. Виділення коштів для будівництва нових шкіл, пологових будинків, дитячих  садів та медичних установ, відновлення  мережі спортивно-технічних секцій.
 7. Забезпечення жорсткого контролю за якісним транспортним обслуговуванням мешканців, забезпечення ритмічної та більш інтенсивної роботи автобусних маршрутів.
 8. Прирівнення медиків та освітян до державних службовців, це призведе до збільшення пенсій та зарплат, відновлення освітніх  та  наукових  пенсій (70 80%  від  заробітку  за  останні  5  років  праці.
 9. Обмеження або скасування депутатської недоторканості, позбавлення пільг.
 10. Підтримка вітчизняного аграрного  товаровиробника, за  рахунок  зменшення  податкового  тиску, підвищення  податку  на  імпортну  харчову  продукцію, а   також  нульова  податкова  ставка  для  нових  фермерських господарств  на  перші  10  років  діяльності.

Я, як свідомий громадянин цієї Великої країни розумію, що молодь–це майбутнє нашої держави. Від її фізичного та духовного розвитку залежить подальша доля нашої країни. Саме тому, я ставши народним  депутатом  маю на меті ініціювати систему наступних заходів:

 1. Законодавчу заборону  пропаганди культу насильства і жорстокості, через ЗМІ, кіно.
 2. Забезпечення рівних можливостей для здобуття безкоштовної освіти, встановлення  розміру  стипендії  на рівні 80 % мінімальної заробітної плати. Організації стажування у провідних вітчизняних та закордонних компаніях. Збільшення  стипендіального  фонду  для  забезпечення  80 – 90%  бюджетників  стипендіями (зараз  тільки 40 – 45% бюджетників  мають  стипендії), повне  скасування  ЗНО  для  вступу  на  магістратуру  для  всіх  спеціальностей  а  для  вступу  на  бакалаврат  залишити  систему  ЗНО  тільки  для  тих  абітурієнтів, які  вступають  на  місця державного замовлення.
 3. Розробку та запровадження системи заходів направлених на забезпечення молодих фахівців першим робочим місцем;
 4. Поглиблене вивчення мови, культури та права молоддю, з метою побудови громадянського суспільства. Виховання молоді відповідно до національних традицій та  у патріотичному дусі;
 5. Затвердження програми про забезпечення молодих сімей житлом та  роботою, приватизації  помешкань  у  гуртожитках   для  викладачів  ВНЗ  та  інших  молодих  фахівців, можливість отримувати безвідсоткові кредити.

  Це основні напрямки моєї передвиборчої програми, як кандидата у депутати ВРУ у моєму виборчому окрузі. Керуючись цією програмою та принципами викладеними в ній, я маю намір у разі обрання мене депутатом – захищати у найвищому законодавчому органі країни інтереси мого виборчого округу.

*************************************************************************

Інформація з сайту ЦВК

Медіа Дрогобиччина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *