17, і ще не кінець: кандидатів в нардепи все більше і більше

Завершується останній день реєстрації кандидатів в народні депутати України по одномандатних виборчих округах.

Сьогодні вранці було відомо про 12 кандидатів в нардепи по 121 ОВО, а вже в пообідню пору стали відомі прізвища ще п’яти канидатів. Їх ЦВК зареєструвала 24 червня.

Кого зареєстрували  сьогодні – буде відомо вже завтра.

А тим часом, по округу  балотуються:

 Сергій Жирний – народився 27 березня 1980 року в місті Львові,  освіта вища, директор, КП “Комбінат міського господарства”, безпартійний, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня, самовисування.

 

Михайло Задорожний – народився 15 листопада 1966 року в селі Мала Білина Самбірського району Львівської області,  голова правління Дрогобицької райспоживспілки, безпартійний, проживає в місті Дрогобич Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія “Європейська Солідарність”.

 

Іван Піляк – народився 19 листопада 1969 року в смт Східниця, освіта вища, Східницький селищний голова, безпартійний, проживає в смт Східниця, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

 

Віктор Руднєв – народився 16 липня 1974 року в місті Борислав , освіта вища, тимчасово не працює, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА”, проживає в місті Борислав Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія “Радикальна Партія Олега Ляшка”

 

Михайло Сікора – народився 24 листопада 1957 року в селі Гаї Нижні Дрогобицького району Львівської області, освіта вища, голова Дрогобицької районної ради, член Політичної партії “Народний Рух України”, проживає в селі Гаї Нижні Дрогобицького району Львівської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – Політична партія “Народний Рух України”.

 

Ймовірно, в списках завтра побачимо прізвища і Передвиборчі програми Ореста Саламахи (“Слуга народу”) та Любові Голубіцької (“Самопоміч”).

Програми раніше зареєстрованих кандидатів шукайте на нашому сайті.

А тим часом – Програми тих, хто щойно з’явився в списках.

 

*********************************************************************
ПРОГРАМИ КАНДИДАТІВ

Передвиборна програма

кандидата в депутати по одномандатному виборчому окрузі №121

Жирного Сергія Леонідовича

            В результаті президентських виборів Україна отримала шанс на зміни в політичній системі, шанс на розбудову кращого життя для наших родин, для наших дітей.

Тому я вирішив балотуватися в народні депутати України шляхом самовисування по мажоритарному округу № 121 від міст Дрогобича, Стебника, Трускавця, Борислава та Дрогобицького району, щоб з новою перезавантаженою командою молодих реформаторів домогтись швидких та відчутних для кожного з нас змін та створення умов проживання в нормальній державі.

В першу чергу, як громадянин України, гарантую, що в законодавчій роботі у Верховній Раді дотримуватимусь стратегії відновлення та збереження територіальної цілісності української держави, її євроатлантичного напрямку та європейської інтеграції і не відступлю від національного інтересу.

Представляючи інтереси мешканців нашого краю, моїх виборців на парламентському рівні домагатимусь вирішення наших місцевих потреб та вимог, які ставить переді мною громада виборчого округу.

Маючи намір гідно служити своїм виборцям, серед ключових програмних завдань обіцяю з командою реформаторів втілювати:

 • розбудову нормальної держави, в якій законослухняність стане нормою поведінки для всіх без винятку громадян держави;
 • проводити реформування в системі економіки, яке б вже в найближчому часі забезпечило достойний зростаючий рівень життя нашого народу;
 • достойний рівень життя забезпечити державною підтримкою модернізації застарілого виробництва, створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього бізнесу та інвестиційних проектів, які закладають створення та розширення високооплачуваних робочих місць, передусім для жителів районів та сіл;
 • полегшення та покращення якості життя в кожній громаді забезпечити впровадженням новітніх технологій у всіх сферах діяльності, зокрема, в комунальному господарстві та дорожній інфраструктурі;
 • створити ефективну комплексну систему екологічної безпеки;
 • задля екологічної безпеки по своєму виборчому округу домагатимусь державної підтримки для остаточного розв’язання проблем з утилізацією та переробкою твердих побутових відходів;
 • залучення інвестицій для побудови важливих об’єктів інфраструктури, в т. ч. розвиток туристичних курортних комплексів Трускавця та Східниці;
 • ефективно співпрацювати з місцевою владою по вирішенню проблем з розвитку дорожньої інфраструктури, капітального ремонту вулиць, майданчиків, створення паркувальних місць;
 • максимально сприяти вирішенню проблем в освітній і медичній сферах,

шляхом їх впорядкування до сучасних умов.

Для забезпечення реального впровадження цих програмних засад та оперативного прийняття важливих для народу рішень, маю намір працювати в дієздатній парламентській коаліції реформаторів, не допускаючи конфронтацій.

Про свою роботу систематично звітуватиму перед своїми виборцями, формуватиму назрілі завдання, що потребують вирішення на депутатському рівні.

Дякую виборцям за довіру та підтримку.

*********************************************************************

Передвиборна програма

кандидата  у народні депутати України

по одномандатному виборчому округу № 121

Задорожного Михайла Леоновича

          Я, Задорожний Михайло Леонович, висуваючи свою кандидатуру по одномандатному окрузі № 121 зобов’язуюсь:  відстоювати конституційні права громадян нашої держави, зростання їх добробуту,  покращення умов життя і праці, людей.

Головним у своїй діяльності вважаю енергійне проведення заходів щодо подальшого відродження нашого Франкового краю. Я не обіцяю нездійсненного, а пропоную спільну працю заради миру і добробуту нашої спільної Батьківщини та її громадян.

У разі обрання мене народним депутатом ,

буду керуватись таким принципам :

«Людина, її права і свободи – найвища цінність суспільства».

·        Я іду в парламент, бо лише наша команда зможе продовжити шлях до ЄС та не допустить проросійського реваншу в Україні.

Стандарти ЄС – це висока якість життя для кожного українця, економічне зростання, продовження курсу на децентралізацію, яка гарантує зростання місцевих бюджетів та розвиток місцевих громад.

Для кожного українця європейський шлях – це добробут і безпека. Це – достойні зарплати. Це – якісна освіта і медицина. Це – свобода слова, це демократія і гарантія прав людини.

Це – справжня незалежність від імперської Росії.

 • Працюватиму над тим, щоб забезпечити пріоритетний вихід на стандарти й критерії необхідні для вступу України в НАТО;

Адже  НАТО – це безпека для кожної родини, гарантія миру у Європі та в Україні.

 • працюватиму над законопроектами адміністративної реформи, для забезпечення розподілу повноважень усіх гілок влади, підвищення ролі органів місцевого самоврядування, децентралізації влади;
 • гарантую конструктивну співпрацю з усіма національно-демократичними політичними партіями, громадськими організаціями, релігійними конфесіями;
 • зобов’язуюсь підтримувати учасників російсько-української війни.

 Розвиток духовності

 підтримувати розвиток національної культури, звичаїв та традицій;

 • створення можливостей для фізичного і духовного розвитку молоді, її вихованню в дусі патріотизму та християнських цінностей;
 • впровадження гарантованого безкоштовного медичного обслуговування, розвитку страхової медицини.

 Соціально-економічна політика

 боротьба навколо спекулятивних махінацій щодо продажу землі;

 • пільгове кредитування сільськогосподарського виробника, введення держзамовлення на зерно і продукцію тваринництва;

 У виборчому окрузі першочерговими завданнями вважаю:

 • постійно проводити прийоми громадян, звітувати та інформувати виборців про свою роботу та діяльність Верховної Ради України;
 • залучати зовнішні джерела, кошти державного бюджету, міжнародних фінансових організацій, вітчизняних інвесторів для вирішення важливих питань життєдіяльності Дрогобиччини;
 • підтримувати відродження духовних і національних традицій, збереження історичної пам’яті та культурної спадщини;
 • сприяти розвитку і технічному переоснащенню закладів охорони здоров’я, освіти та культури;
 • добиватися вирішення екологічних проблем у м. Борислав.

 Дорогі краяни!

 Ми не маємо права втратити  здобутки чи обрати парламент, який дасть зелене світло авторитаризму та сепаратизму.

Ми маємо продовжувати шлях до ЄС і будувати Європу в Україні. Наша команда єдина, в якій є досвідчені ветерани і знають реальну ситуацію в країні і довели, що вміють управляти державою, а також  – активна енергійна, талановита молодь, яка готова вести Україну на шляху змін.

Йти вперед чи знову втратити історичний шанс – обирати вам!

.ЧЕРЕЗ ДОВІРУ ВИБОРЦІВ

ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ І РЕЗУЛЬТАТІВ

Кандидат у депутати Верховної Ради України

в одномандатному окрузі №121 Михайло Задорожний

*********************************************************************

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати по одномандатному округу

№ 121 Піляка І.Є.

   Дорогі  краяни!

  Наша Україна переживає зараз непростий період, період руйнації та кровопролиття, період економічної, соціальної та політичної криз.

Практично кожний день ми втрачаємо наших захисників…

Ці обставини, як ніколи, вимагають згуртованості та консолідації усього суспільства, усіх патріотичних сил  країни. В той же час нам необхідне  якісно нове перезавантаження законодавчої влади шляхом проведення  виборів до Верховної Ради України.

Я твердо переконаний, що новий парламент повинен формуватись людьми, котрі є патріотами своєї країни, свого краю.

Своїми завданнями в парламенті бачу:

 • зміцнення обороноздатності Збройних сил України;
 • підтримання інтеграції країни до повноцінного членства в ЄС та НАТО;
 • боротьба з корупцією
 • іціювання перегляду та встановлення виваженої та виправданої ціни на газ, електроносії та комунальні послуги;
 • логічне завершення програми децентралізації;
 • підтримка гірських населених пунктів, малих сіл та містечок;
 • запровадження європейського досвіду господарювання на лісових територіях та програми заходів щодо проведення заліснення територій;
 • надання “зеленого світла” “зеленим технологіям” у виробництві електроенергії та теплоносіїв;

–   впровадження сучасних світових технологій при сортуванні та переробці сміття;

 • повернення громадян України на Батьківщину, які виїхали за її межі в пошуках кращої долі, шляхом створення нових робочих місць, надання гідних зарплат та пенсій.

Вважаю, що справою честі для кожного  депутата має бути контроль за наданням та забезпеченням державою належних соціальних гарантій для:

– учасників ООС(АТО) та їхніх родин;

– інвалідів;

– пенсіонерів;

– дітей війни;

– багатодітних сімей;

– постраждалих внаслідок Чорнобильської трагедії.

Розумію, що основою  відродження та стабілізації економіки держави має стати розвиток промисловості та аграрного сектору. Саме тому, намагатимусь створити умови для відновлення та розвитку промислових виробництв, агропідприємств та малих фермерських господарств, а також сприятиму встановленню справедливих закупівельних цін на продукцію цих суб’єктів господарювання.

Маючи, в минулому, досвід ведення підприємницької діяльності та перебуваючи на керівній посаді в органі місцевого самоврядування, знаю про проблеми малого та середнього бізнесу. Тому, в парламенті особливу увагу приділятиму процесам затвердження справедливої та стабільної системи оподаткування, дієвих заходів з підтримки малого та середнього підприємництва, створення в державі та регіонах привабливого інвестиційного клімату.

Впевнений, що для будь-кого з Вас не настільки важливим є те, хто сьогодні в його державі президент, хто прем’єр-міністр чи який склад парламенту. Важливим є, прокинувшись вранці, бачити мире небо, щасливі обличчя рідних, дітей та онуків, вчасно отримувати гідну зарплату, пенсію, якісні комунальні послуги, радіти економічному та соціальному розвитку країни, свого села чи міста. І все це можливо, вже зараз і вже сьогодні, але за умови нашого спільного прагнення до мети.

І. Піляк

*********************************************************************

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України

Руднєва Віктора Ігоровича,

 по одномандатному виборчому окрузі №121

від Політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка»

на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

 Захистимо землю – захистимо Україну

Мої зусилля будуть спрямовані:

В галузі державного будівництва:

 • Підтримка закону про імпічмент президента
 • Тотальне скасування недоторканості суддів, президента, депутатів
 • Зміцнення боєздатності української армії, забезпечення військових сучасною технікою, спорядженням, транспортом, харчуванням та гідними зарплатами
 • Реформа судових та правоохоронних органів, очищення влади всіх рівнів від корупції

 В сфері економіки:

 • Пошук можливостей фінансування ремонту доріг між селами та районними центрами, освітлення, газифікація
 • Сприяння у надходження інвестицій у побудову та відкриття нових підприємств, створення нових робочих місць
 • Сприяння та підтримка впровадження законодавчої системи аудиту структур вугільно-видобувної промисловості

  В галузі соціального захисту:

 • Законодавче забезпечення соціальних виплат і пільг учасникам АТО(ООС) та членам їх родин, забезпечення житлом
 • Пільгові іпотечні кредити у державних банківських структурах для молодих родин
 • Зменшення тарифів на комунальні платежі, не більше 15% від доходів сім’ї

В галузі сільського господарства:

 • Розвиток сільськогосподарських підприємств та фермерства
 • Прямі та цільові дотації фермерам та селянам
 • Продовження мораторію на продаж земель

В галузі освіти і культури:

 • Сприяння максимальному розвитку освіти та культури
 • Покращення матеріально-технічного стану дитячих садків, шкіл, народних домів, бібліотек, сприяння розвитку гуртків
 • Сприяння духовному, творчому та фізичному розвитку молоді
 • Підтримка розвитку української мови та культури

В сфері екології :

 • Фінансування на будівництво та реконструкцію очисних споруд та каналізаційних систем
 • Сприяння реконструкції комунального господарства з метою покращення якості водопостачання
 • Встановити контроль за розподілом та використанням бюджетних коштів, передбачених на економічні потреби краю
 • Посилення відповідальності за самовільне спалювання рослин, за несанкціоновану обробку полів хімікатами, шкідливими для здоров’я людей та тварин

Програми розвитку міст Борислав, Східниця, Трускавець, Стебник та Дрогобицького району Львівської області.

 • Програма підтримки національно-культурної спадщини та українських народних ремесел та традицій: фестивалі, ярмарки, виставки розвиток та підтримка творчих колективів.
 • Програма модернізації та розвитку соціально-культурної інфраструктури: покращення матеріально-технічного стану шкіл, дошкільних закладів, народних домів, бібліотек, закупівля сучасного інвентарю для навчання та розвиток спортивних секцій (особлива увага у сільській місцевості);
 • Відновити Дрогобицький нафтопереробний завод, а також Дрогобицький Автокрановий завод.
 • В місті Стебник відновити роботу ” Стебницький полімінерал” та Стебницький калійний завод. Забезпечення робочих місць, нове обладнання та відповідну заробітню плату.
 • Усунути недоліки провалля в місті Стебник. Масово заборонити вирубку лісів. Цілодобове водопостачання в м. Бориславі та смт. Східниця Дрогобицького району.

Я бажаю позитивних змін для моєї країни і народу.

Мій пріоритет-це вільна і незалежна, сильна, заможна Україна.

Руднєв В.І.

*********************************************************************

Програма

кандидата у народні депутати України 

Сікори Михайла Миколайовича

 На початку 90-х років РУХ очолив боротьбу українців за незалежність, і вони її вибороли. Баласт комуністичного минулого тяжів над ними, тож у 1991 році президентом України обрали не борця за незалежність,  рухівця В’ячеслава Чорновола, а його комуністичного опонента. Відтак замість декомунізації, люстрації, швидких економічних і політичних реформ, які рішуче провели в Чехії, Польщі та країнах Балтії, в нас почали копіювати російський шлях – шлях побудови олігархічного суспільства під масками демократії та ринкової економіки. І Помаранчева революція, і Революція гідности, маючи національно-визвольний характер, були протестом проти олігархату – за гідність, міць і добробут вільних людей. Що робити?

Духовність

Будемо гарантувати свободу віросповідання, якщо тільки вона не проявлятиметься в релігійному екстремізмі та антидержавності.

Мова

З повагою ставимося до культури та мови національних меншин, але водночас вимагаємо в усіх  поважати мову титульної нації, без якої немає народу, а є лише територія і населення. Пропоную переорієнтувати Дрогобицький педагогічний університет імені Івана Франка на один із українських центрів із дослідження на глибинному рівні мовних питань і творення таким чином державної мовної політики. Паралельно гарантуватимемо підтримку вітчизняного книговидання, що має зупинити експансію російської книги.

Культура

Підтримую програмну норму партії, що передбачає фінансування культури на рівні 2% Держбюджету. Це повинно сприяти виходу українського культурного продукту на світовий рівень (через створення інтернет-продукції, відео, комп’ютерних програм, книжок, музики, фільмів, освітніх програм). Дрогобиччина в цьому напрямі має йти в авангарді і для цього є всі підстави.

Освіта

Освіта – наш пріоритет. Весь навчальний процес здійснюватиметься українською мовою та буде спрямований на практичне використання інтелектуальних надбань. Серед першочергових завдань: держзамовлення на підготовку фахівців; підвищення рівня заробітної плати та дотримання освітніх стандартів; створення сучасної системи професійно-технічної підготовки; розширення мережі патріотичного виховання через пластунські, сокільські та інші організації; реформування вищої школи, базовою кваліфікацією в якій стане ступінь бакалавра; реформування Національної Академії Наук, наближення її до моделі університетської науки та до практичних завдань економічного розвитку; фінансування науки шляхом конкурсного розподілу державних коштів пріоритетних для суспільства напрямків науки.

Охорона здоров’я

Сучасна медицина в Україні загалом і на Дрогобиччині зокрема спрямована на ліквідацію наслідків, а не причин захворювань. Пропоную змінити пріоритети, поставивши на перше місце валеологію, як науку бути здоровими та створити на Дрогобиччині курортно-рекреаційний кластер на базі Трускавця, Східниці та гірської частини краю. Продовжити реформування первинної ланки охорони здоров’я за принципом «гроші ходять за людиною» і втілюватимемо страхову медицину, реформуючи вторинну ланку.

Захист держави

В умовах війни з Росією всі державні потуги мають бути спрямовані на перемогу. Для цього пропонуємо запровадити жорсткі методи боротьби з корупцією у ВПК і реформувати його, звернувши особливу увагу на розвиток аерокосмічної галузі та запровадження новітніх технологій. Дві третини промисловості Дрогобича та Борислава працювали на оборонну галузь. Є досвід і є фахівці. Ними треба послужитися.

Добробут

Беручи до уваги, що Дрогобиччина була одним із наукових та промислових центрів Галичини, який розробляв, впроваджував і продукував наукоємну продукцію, вважаю за доцільне орієнтуватися на багаторівневу модель  кластерного типу, яка передбачає створення енергетичного, промислового, сільськогосподарського, курортно-рекреаційного та туристично-пізнавального кластерів.

*********************************************************************

Інформація з сайту ЦВК

Фото з сторінок кандидатів у Фб

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *