На Дрогобиччині через укус змії госпіталізували 52-річну жінку

Вчора, 28 червня, орієнтовно о 18:45 год. у Бориславську районну лікарню госпіталізували 52-річну жінку, яку вкусила змія. Про це  повідомили у департаменті цивільного захисту населення Львівської ОДА.

Встановлено, що мешканку Східниці під час збирання ягід вкусила змія у ліву стопу. Її у стані середньої важкості доправили до лікарні.

 

Нагдаємо, що 11 червня У Східниці змія в ногу вкусила  46-річного чоловіка. Потерпілого госпіталізували у реанімацію Бориславської міської лікарні.

 

Зазначимо, що найпоширенішою отруйною змією на території Львівщини є гадюка звичайна. Її забарвлення є мінливим – від світло-сірого до мідно-червоного та чорного з темним ромбічним малюнком на спині.

 

Перша допомога після укусу змії:

  • передовсім намагайтесь якнайшвидше протягом 10-­15 хвилин відсмоктати з ранки отруту. Отруту можна відсмоктувати і ротом, але якщо немає патологічних змін у порожнині рота (карієс зубів, тріщини язика та губ, їх пошкодження тощо). При цьому постійно спльовуйте відсмоктану рідину і промивайте рот водою;
  • промийте ранку перекисом водню та перев’яжіть;
  • обмежте фізичні зусилля, щоби зменшити розповсюдження отрути в організмі;
  • не можна припалювати ранку розпеченим залізом, сірниками, порошком марганцю тощо ­ це ще більше пошкоджує тканину тіла;
  • забороняється накладати джгут на кінцівку.

Після надання першої допомоги потерпілого необхідно якомога скоріше доставити до лікувального закладу для надання необхідної медичної допомоги.

Запам’ятайте: ваше життя та здоров’я і ваших рідних залежить від вибору правильної поведінки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *