Кандидатів в нардепи уже дев’ять. Серед них – депутат міської ради

Учора, 22 червня, Центральна виборча комісія зареєструвала ще трьох кандидатів в народні депутати України по 121 ОВО (Дрогобич, Борислав, Трускавець, Дрогобицький район).

Серед них:

Тарас Демко – депутат Дрогобицької міської ради, ФОП,  член політичної партії “Громадянська позиція”,  народився 13 квiтня 1968 року  освіта вища,  проживає в місті Дрогобич судимість відсутня, самовисування.

В той же час, нагадаємо, партія “Громадянська позиція” по округу висуває  узгодженого кадидата народноконтролівця Богдана Матківського.

Олександр Мисишин – генеральний директор ТОВ “ВІП-Енерго”, безпартійний, народився 31 березня 1969 року в місті Львові,  освіта вища, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Володимир Фідик – тимчасово не працює, безпартійний, народився 28 березня 1982 року в місті Дрогобич  проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

 

Нагадаємо, учора, 22 червня було відомо про шість кандидатів в народні депутати України, що балотуються по нашму округу. Серед них чинний нардеп Богдан Матківський, нардеп попереднього скликання, заступник міністра охорони здоров’я Роман Ілик, керівник ВЦА міста Авдіївка Павло Малихін, власник ФГ “Меринос Захід” Дмитро Огньов, правосекторівець зі Стрия Михайло Алєксєєв та бориславчанин Назар Жолобович. Їх програми ЗА ПОСИЛАННЯМ

Реєстрація кандидатів в народні депутати України триває до 25 червня включно.

******************************************************************
Програми кандидатів

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата у народнi депутати України по одномандатному виборчому окрузі № 121

ДЕМКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА

 Моїм завданням як народного депутата України буде забезпечення рівності всіх українців перед Законом.

БАЛОТУЮСЬ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ, ЩОБ ВЛАСНИМ СЛУЖІННЯМ ПОВЕРНУТИ ДОВІРУ ЛЮДЕЙ ДО ВЛАДИ

Великою проблемою в Україні є зневіра громадян у владі. Українці довірятимуть владі, коли вони будуть щасливими на своїй землі; коли народжуваність буде перевищувати смертність; коли суди прийматимуть законні та справедливі рішення; коли молодь працюватиме та житиме в Україні; коли пенсіонери матимуть достойну старість; коли слуги народу жертовно служитимуть людям, а їхня винагорода залежатиме від реальних результатів соціально-економічного розвитку країни.

ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЯКІСНИХ ЗМІН У ДЕРЖАВІ, БУДУ ДОМАГАТИСЬ ТА ПІДТРИМУВАТИМУ ПРИЙНЯТТЯ ЗАКОНІВ, ЯКІ СПРИЯТИМУТЬ:

 підвищенню міжнародного авторитету України, зміцненню її територіальної цілісності, захисту прав та свобод громадян;

 • переможному завершенню війни на Донбасі та поверненню Криму;
 • зміцненню обороноздатності країни та гідному забезпеченню військових;
 • входженню України в ЄС та НАТО;
 • викоріненню корупційної складової у формуванні тарифів на житлово-комунальні послуги та цін на ліки;
 • скасуванню ганебної депутатської недоторканості;
 • самореалізації молоді через отримання якісної освіти та забезпечення робочими місцями;
 • створенню сприятливого клімату для інвестицій в українську економіку;
 • націоналізації підприємств, власники яких не виконують своїх інвестиційних зобов’язань, а також знищенню олігархії як політичного режиму;
 • розвитку української науки, культури, освіти та спорту;
 • формуванню в Україні потужного середнього класу, через збільшення
 • доходів громадян;
 • проведенню якісної реформи освіти та медицини;
 • збільшенню доходів малозабезпечених громадян: пенсіонерам – достойні пенсії, неповносправним – належні пільги, багатодітним сім’ям – матеріальні допомоги, студентам – гідні стипендії;
 • якісному реформуванню судової та правоохоронної систем;
 • подальшому проведенню реформи місцевого самоврядування.

ДРОГОБИЧЧИНА: ВІД ЗАНЕПАДУ ДО СТАЛОГО РОЗВИТКУ

Дрогобичу – створення потужного центру об’єднаної територіальної громади; відновлення виробничих потужностей підприємств, будівництво доріг та інфраструктури міста, розвиток туризму та збереження архітектурно-культурної спадщини;

Дрогобицькому району – виконання державної програми з відновлення лісових насаджень, субсидіювання фермерських господарств; будівництво сучасної дорожньо-транспортної інфраструктури;

Бориславу –  реалізація  державних екологічних програм щодо подолання наслідків тривалого нафтовидобутку та виконання заходів щодо ліквідації загазованості території міста; забезпечення міста якісним водопостачанням; залучення інвестицій для розробки джерел мінеральних вод;

Трускавцю – допомогти  отримати статус Національного курорту-оздоровниці та міжнародного туристично-лікувального центру;

Стебнику – статус міста обласного підпорядкування; залучення державних коштів для виконання програм щодо подолання наслідків екологічного лиха спричиненого нераціональним використанням надр;

Східниці – статус Національного курорту – оздоровниці; забезпечення якісним водопостачанням.

КРАЯНИ!  Зроблю все, щоб ваші щирі усмішки прийшли на зміну понурим поглядам. А сльози, якщо будуть, то лише від радісних новин!

Мною та моїми помічниками, які будуть представляти Дрогобич, Дрогобицький район, Борислав, Трускавець, Стебник, Східницю, проводитимуться регулярні прийоми громадян.

ЖИТИ, А НЕ ІСНУВАТИ!    

РОЗВИВАТИСЬ, А НЕ ДЕГРАДУВАТИ!

ТВОРИТИ, А НЕ РУЙНУВАТИ! 

 ХАЙ ДОПОМОЖЕ НАМ У ЦЬОМУ ГОСПОДЬ!

*********************************************************************

Передвиборна програма кандидата у депутати в одномандатному окрузі № 121 Мисишина О.С.

НіБрехНі

Ми живемо у вік надзвичайно гострої конкуренції. У вік прагматичний і жорсткий, якщо не сказати жорстокий. У вік, коли час пришвидшився на стільки, що те, що ще вчора нас захоплювало, сьогодні вже не актуальне. Той хто не конкурентоспроможний, хто не поспіває за часом – з ним не церемоняться. Він опиняється на узбіччі. І не має ніхто жалю за тими, хто не в змозі, скласти гідної конкуренції на світових ринках. Такими є сучасні реалії і жодні сльози тут не допоможуть. На сьогоднішній день Україна знаходиться на узбіччі більшості цивілізаційних процесів, не конкурентоспроможна і деморалізована внутрішнім ворогом – корупцією.

Щоб країна була в змозі конкурувати на зовнішніх ринках, насамперед в ній самій мають бути створені справедливі конкурентні умови  для ведення бізнесу. Що це за умови?

Це умови без преференцій на користь  окремих фізичних, чи юридичних осіб;

Це чітка фіскальна політика, без тиску на бізнес, без хабарництва і без «замовлень» зі сторони конкурентів;

Це невтручання правоохоронних органів у діяльність бізнесу, без вагомих на те причин;

Це справедлива судова система, яка працює не за хабарі, а на совість;

Це виборча система, яка повністю фінансується державою;

Це Президент, який не на словах, а на ділі просуває інтереси країни на світовій арені.

Разом з цим:

Це соціальна допомога мало захищених верств населення;

Це гідна допомога тим, хто захищав і продовжує захищати кордони нашої країни від ворога;

Результатом виконання цих умов є заможні громадяни, які  поважають себе і через це їх поважають у цілому світі.

Але все починається з виборів. В цьому криється корінь  всіх наших бід. Звідси починається корупція, безлад і брехня в країні. На сьогоднішній день держава набирає своїх службовців на гроші олігархів, тому вони їм і служать. Все просто. Держава повинна сама фінансувати свої вибори, і тоді обранці за достойну зарплату будуть служити народу. Аж тоді і народ буде мати достойне життя.

НіБрехНі

*******************************************************************

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

 кандидата у народнi депутати України

 в одномандатному виборчому окрузі № 121

ФІДИКА ВОЛОДИМИРА ІВАНОВИЧ

Як громадянин України, усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом, гарантую, що своєю законотворчою діяльністю у Верховній Раді дбатиму про розвиток, зміцнення української держави, збереження її територіальної цілісності й ніколи не зраджу національного інтересу.

Як дрогобичанин, розумію, що у Верховній Раді матиму можливість лобіювати економічні, освітні, культурні інтереси мого міста та Львівської області, де я народився.

З цією метою обіцяю проводити регулярні зустрічі з моїми виборцями, вивчати проблеми та налагодити ефективну співпрацю з мешканцями Дрогобича, Трускавця, Стебника, Борислава та Дрогобицького району. Адже відкритість та прозорість завжди були і є базовими принципами моєї суспільної діяльності, а відвертий діалог стане запорукою мого майбутнього успішного представництва у Верховній Раді.

Будучи обраним народним депутатом до Верховної Ради України завжди працюватиму в окрузі, дбатиму про людей та їх потреби.

Головні завдання моєї депутатської програми:

 • Залучення іноземних інвестицій, коштів державного бюджету для розвитку культурно-освітніх програм Дрогобиччини через внесення змін до чинного законодавства України.
 • Створення механізму жорсткого контролю з боку громадськості за формуванням та використанням державного і місцевого бюджетів.
 • Запровадження суворої персональної відповідальністі державних службовців за нецільове використання бюджетних коштів.
 • Сприяти розвитку і технічному переоснащенню закладів охорони здоров’я, освіти та культури.
 • Зміцнення системи соціального захисту дітей-сиріт, малозабезпечених та багатодітних сімей.
 • Вирішення проблем студентства, молодіжної зайнятості сприянням створенню нових робочих місць.
 • Залучати кошти державного бюджету, міжнародних фінансових організацій, вітчизняних інвесторів до ремонту існуючих та будівництва нових дошкільних та шкільних закладів.
 • Усунення бюрократичної тяганини при розгляді скарг та звернень громадян до ЖЕКів, міських та районних рад.
 • Сприяти популяризації та захисту україномовної книги, пісні, українського кіно, радіо та телебачення.
 • Розроблення та прийняття Закону України “Про державні гарантії сім’ям учасників АТО”
 • Вдосконалення систем контролю за якістю продовольчих та промислових товарів

Зроблю усе від мене залежне, щоб мої виборці не розчарувалися у своєму виборі. Для цього маю знання, досвід, силу і молодість. І найголовніше – любов до України і величезне бажання працювати для її добра.

*******************************************************************

Інформація з сайту ЦВК

 

 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *