Мер Борислава долучився до фінансової підтримки проекту створення фільму “Лис Микита”

Міський голова Ігор Яворський підтримав проект створення художнього фільму «Лис Микита», зробивши свій фінансовий внесок для його втілення. Таку естафету голова Бориславської громади прийняв від міського голови Дрогобича Тараса Кучми.
Джерело: пресслужба Бориславської міської ради
На Дрогобиччині тривають зйомки фантазійного сімейного фільму «Лис Микита» за мотивами однойменної казки Івана Франка. Стрічку зніматимуть у Дрогобичі, Бориславі, Трускавці, а фінальну частину – у Нагуєвичах.
Фільм буде приурочений до 30-річниці незалежності України та 165-річниці від дня народження Івана Франка. Автори стрічки обіцяють надати персонажу Івана Франка сучасної інтерпретації та створити фільм для сімейного перегляду, який буде цікавим, як дорослим, так і дітям.
Попри розважальний і динамічний сюжет актуалізує улюблені образи української культури в сучасному контексті, популяризує постаті Івана Франка і Михайла Грушевського, виводячи їх із сфери академічного дискурсу в популярну культуру.
Фільм, разом з розважальним посилом, переслідує мету підкреслити красу і туристичну привабливість Франкового краю (м. Дрогобич, м. Львів, м. Трускавець, с. Нагуєвичі та ін. локації мальовничого Прикарпаття і Карпат)
Роботу над проектом почали минулого літа. Зйомки стартували місяць тому.
Прем’єра фільму запланована на серпень.
Бюджет фільму становить 5 мільйонів гривень.
Реквізити на підтримку проекту:
5169 3305 1830 2911 (ГО Дрогобич Добрий Дім)
Або:
Отримувач: ДРОГОБИЧ-ДОБРИЙ ДIМ ГРОМАДСЬКА ОРГАНIЗАЦIЯ (Громадська органiзацiя),
ЄДРПОУ 42494344,
в АТ КБ “ПРИВАТБАНК” (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 305299)
Р/р UA363052990000026000001006125

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *