За найменшої підозри щодо сторонніх осіб, які без діла тиняються біля будинків чи квартир…

Звернення начальника Дрогобицького МВ ГУМВСУ у Львівській області полковника міліції Біласа Андрія Івановича до громадян

Шановні дрогобичани, друзі!

Зважаючи на суспільно-політичну ситуацію в державі необхідно активно протидіяти організованій злочинності на загально соціальному і спеціально-кримінологічному рівнях.

Профілактика за чіткої взаємодії усіх суб’єктів у тісному співробітництві з громадськістю дасть змогу значно скоротити всілякі прояви організованої злочинності та мінімізувати небезпеку для суспільства.

Злочини, які вчиняються із застосуванням вибухових пристроїв, несуть у собі значну громадську небезпеку. На жаль, дуже багато громадян поверхово сприймають проблему особистої безпеки, згадуючи про неї лише у випадках скоєння злочинів відносно них, родичів чи знайомих.

У місті Львові стались жахливі злочини. На двох дільничних пунктах міліції у Шевченківському районі пролунали вибухи, у результаті яких двоє правоохоронців отримали важкі поранення і у цей час лікарі рятують їхні життя. Це звичайні дільничні інспектори міліції – 24-річний чоловік та 31-річна жінка, котра сама виховує маленьку доньку.

Громадяни, лише об’єднавши наші зусилля ми зможемо протистояти насильству на вулицях нашого міста і лише разом ми зможемо запобігти терористичним проявам та розповсюдженню паніки. Звертаюсь до Вас з проханням допомагати працівникам міліції забезпечувати охорону правопорядку та негайно повідомляти правоохоронців на лінію 102 про будь-які виявлені Вами підозрілі предмети.

За найменшої підозри щодо сторонніх осіб, які без діла тиняються біля будинків чи квартир, повідомляйте дільничного інспектора або телефонуйте до чергової частини за телефонами 3-93-73; 3-87-64; або 3-96-66, з мобільного слід набирати 03244…- далі за вище вказаними телефонами. За мобільним телефоном 0676735054. Намагайтеся запам’ятати прикмети підозрілих осіб. Відразу повідомляйте про такі факти правоохоронців.

Це стосується кожного. Будьмо пильними та відповідальними. Сьогодні жертвами злочинців стали міліціонери і лише дивом не постраждав ніхто з цивільних. Завтра може бути інакше.

З повагою, 
начальник Дрогобицького МВ ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Білас Андрій Іванович

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *