Для артистів підтримати бійців АТО – відповідальна справа

19 липня у Трускавці на території парафії Церкви Покрові Пресвятої Богородиці відбулася чергова благодійна акція, спрямована на підтримку бійців АТО, за участю відомих виконавців. 

Присутні на акції мали змогу не лише долучитися до благородної справи, але й чудово провести літній вечір, оскільки  в цей вечір своєю творчістю надали посильну підтримку  хор «Вірую» храму Преображення Господнього м. Дрогобича,Настя Бондарчук, Лілія Кобільник, Лев Скоп, Ярек, група «НЕМО».

Останні перебуваючи на гастролях на фестивалі у Славському спеціально змінили свій графік, щоб підтримати акцію. Також цікавим сюрпризом став виступ уже легендарної постаті в нашому регіоні Левка Скопа. Відомий іконописець та волонтер цього вечора постав перед  учасниками акції як автор та виконавець власних пісень.   Тривала акція до пізнього вечора. Місцеві волонтери та підприємці подбали про елементи святкування: варився куліш, готувався бограч. Як зазначив лідер групи «НЕМО» Анатолій Іванюк, усе відбулося дуже тепло і якось по домашньому.  Також окрему подяку варто висловити пароху Церкви Покрові Пресвятої Богородиці Володимиру Бондарчуку, який став одним з ініціаторів проведення заходу.

Кожен день спостерігаємо проведення волонтерських акцій, спрямованих на підтримку бійців АТО.  Десь вже звиклися з їх частотою, і вони увійшли у повсякдення мешканців регіону, як буденна річ. І мабуть починаємо забувати, що проводяться вони не з примх волонтерів, а справді через величезні потреби, які щораз стає важче задовольняти, тому формат відпочинку та благодійності було обрано не випадково, щоб у ненав’язливий спосіб ще раз звернутися до мешканців регіону про допомогу.  Запал в волонтерів і артистів, як показала акція залишається на високому рівні, хотілося б побажати цього ж і для нас усіх, адже лише разом ми здатні перемогти.

 

На фото: Група НЕМО та Ярек під час акції.

Фото Володимира Бондарчука

Ярослав БАРАН

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *