У Бориславі на центральній вулиці через брак коштів проведуть лише ямковий ремонт

  •  
  •  
  •  
  •  

У Бориславі на вулиці С. Бандери, що сполучає місто та смт. Східницю, через брак коштів проведуть лише ямковий ремонт.

Зі слів в.о. міського голови, секретаря Бориславської міської ради Ігоря Яворського коштів, щоб капітально відремонтувати дорогу по вул. С. Бандери, недостатньо.

Тому місто планує зосередити фінансовий ресурс для ліквідації ямковості, що дасть змогу забезпечити нормальний проїзд по цій вулиці як мешканців Борислава, так і автотуристів із інших регіонів України, які їдуть на відпочинок у курортне селище Східницю, передає ЗІК.

Підприємство-підрядник розпочало ремонт вулиці С. Бандери 15 липня та за місяць часу повинне завершити ремонт цієї дороги,

Також проводились роботи із вирівнювання гравійного покриття дороги по вулиці Модрицькій. Як зазначив перший заступник міського голови Ігор Кобилецький,  ремонт цієї дороги проводиться спільно з участю голови Модрицької селищної ради та керівником транспортного цеху ДП «Дрогобицьке лісове господарство» Северином Іродом.

Окрім ремонту вулиці С. Бандери в місті буде проводитись частковий ремонт і ліквідуватиметься ямковість на окремих ділянках доріг.

По вулиці Потік – від перехрестя по вул. В. Івасюка до хірургічного відділення ЦМЛ, в п’ятницю 17 липня проводились роботи з відновленням на найбільш проблемних ділянках даної дороги.

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *