Франкова історія на вулицях Дрогобича: встановили шість нових таблиць

У Дрогобичі встановили шість нових пам’ятних таблиць, присвячених місцям, пов’язаним із життям і творчістю Івана Франка. Інформаційні таблиці містять короткі довідки та покликані допомогти мешканцям і туристам краще пізнавати історію міста.

Про це повідомили в Управлінні культури та розвитку туризму Дрогобицької міської ради.

Нові таблиці встановили в межах заходів до 170-річчя від дня народження Івана Франка. Над проєктом працювали представники Управління культури та розвитку туризму ДМР Володимир Ханас та Олег Яводчак спільно з КП «СМУ» під керівництвом Володимира Суди.

Іван Франко був тісно пов’язаний із Дрогобичем: тут він навчався, жив, розпочав літературну діяльність та долучався до громадського життя. Місто стало важливим етапом формування його світогляду, творчості та громадянської позиції.

Цьогоріч також відреставрували вже наявні пам’ятні таблиці, встановлені у місцях, пов’язаних із перебуванням письменника в Дрогобичі. Реставраційні роботи виконали викладач Дрогобицької дитячої художньої школи Іван Можак та підприємець Сергій Новожилов.

Відтепер у Дрогобичі стало більше інформаційних точок, які дозволяють пізнавати місто через історію Івана Франка та його спадщину.

Нагадаємо, уже 27 серпня на стартують заходи з святкування 170-річчя Івана Франка у Нагуєвичах та Дрогобичі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *