Завідувачка “знаменитої” “Калинки” має всі шанси повернутися?

 

Щойно вщухла історія з гучним звільненням завідувачки садочку № 26 “Калинка”, що у Стебнику, як історія набуває нових обертів.

 

Нагадаємо, що Галину Комарницьку звільнили у грудні минулого року. Звільнення відбувалося під тиском і контролем батьків, котрі були змушені також напосідати і на відділ освіти Дрогобицької міської ради діяти рішучіше, оскільки пані Комарницьку звинувачували у крадіжці продуктів із дошкільного закладу, який та очолювала. Чому ж її не було звільнено одразу? Все банально просто: бо в нашому законодавстві є “ходи”, щоб якомога довше уникати звільнення, тобто піти у звичайну відпустку, а потім ще й у лікарняну. Що, власне, і зробила пані Галина.

 

Однак просто так піти з посади завідувачка не захотіла і подала до суду про скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу, стягнення моральної шкоди. Так, 10 вересня 2018 року Галицьким районним судом м. Львова, а саме суддею Лялюк Є. Д. було ухвалено заочне рішення у справі на користь позивачки, тобто Галини Комарницької, оскільки представники відділу освіти на засідання не з’явилися. Також, згідно з рішенням суду, “наказ відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради №264 від 12.12.2017 року є незаконним та таким, що порушує права позивача, і тому наказ відповідача (відділ освіти) підлягає скасуванню. Враховуючи що наказ про звільнення є незаконним, слід поновити на посаді завідувача дошкільного навчального закладу №26 “Калинка” комбінованого типу з 13 грудня 2017 року. Суд приходить до висновку про необхідність стягнення з відповідача на користь позивача 10000 грн. моральної шкоди”.

 

Власне, така новина стала приводом для нового протесту батьків, які вимагали пояснень від керівника відділу освіти Дрогобицької міської ради. Практично 70% батьків та левова частка працівників дошкільного закладу налаштовані вкрай радикально, а батьки готові навіть забирати своїх дітей із садочку, в разі повернення колишньої завідувачки. За словами батьків, їхні діти нарешті почали нормально харчуватися, а у супі “плавають” не лише картопля та цибуля.

 

Щоб якось заспокоїти батьків та пояснити свої подальші кроки Петро Сушко приїхав на зустріч із батьками, де дав свої пояснення щодо ситуації із поновленням Галини Комарницької на посаді. Зокрема, пан Петро розповів: “Найперше жодного офіційного повідомлення про засідання суду 10 вересня у відділі освіти не було. Нами також у поліцію було подано заяви про те, що Галина Комарницька дописувала собі робочі години. За рік було нараховано 24 тисячі гривень. Була відкрита справа, яку веде суддя Герасимків. Ним, крім подання у суд, жодних інших дій не проводилося. На всі звернення нас відсилають від одних до інших. За п’ять місяців не проведено жодних слідчих дій. Звісно, що на таке рішення суду ми подамо апеляцію. Думаю, що до того часу буде розглянута подана нами справа суддею Герасимківим”. Також пан Петро розповів, що поки нова завідуюча у відпустці, Галина Комарницька не зможе повернутися на колись займану посаду. За цей час у відділу освіти буде можливість підготуватися до конкретних дій, зокрема подати апеляцію та зобов’язати поліцію виконувати свої обов’язки.

 

Варто зазначити, що часу у відділу освіти не так багато, оскільки відпустка Діани Лабовки триватиме до 11 листопада. Наші журналісти неодмінно повідомлятимуть про подальший розвиток цієї скандальної історії.

 

Олеся Німеровська

Медіа Дрогобиччина, № 15 (45)

 

Читайте також
  1. НІЧОГО СВЯТОГО: ЗАВІДУВАЧКА ДИТЯЧОГО САДКА ОБІКРАЛА ДІТЕЙ

  2.  ЧИ ПОСТАВЛЕНА КРАПКА У ЗВІЛЬНЕННІ ГАЛИНИ КОМАРНИЦЬКОЇ?

  3. ЕКС-ЗАВІДУЮЧА ДИТСАДКА, ЯКУ ЗВИНУВАТИЛИ В КРАДІЖЦІ І ЗВІЛЬНИЛИ, ХОЧЕ ВІДСТОЯТИ СВОЮ ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ

 

***

Триває передплата “Медіа Дрогобиччини” на 2019 рік

Зробити її можна онлайн:
Друкована газета – 70 гривень на цілий рік – ЗА ПОСИЛАННЯМ

ПДФ-версія друкованої газети – 50 гривень на рік – ЗА ПОСИЛАННЯМ

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *