Екс-завідуюча дитсадка, яку звинуватили в крадіжці і звільнили, хоче відстояти свою честь і гідність

«Всім відома ситуація, котра склалась з нашим садком через те, що десятки років закладом керувала Комарницька Г. Б., яка обкрадала наших дітей. Її звільнили з посади в грудні 2017 р., та вона всіма силами хоче повернутись та ще й отримати чималу грошову компенсацію, з чим звернулась до суду.

Ми  боремось з діяннями п. Комарницької майже рік. Ця особа має бути покарана, а вона ще про якусь честь говорить.

… Два місяці посаду керівника закладу займає Лабовка Д.В. – чудовий керівник. Навіть за такий короткий термін відчутна її робота: навела лад з сантехнікою (весь підвал був в фекаліях), навела лад в пожежній безпеці, йдуть роботи по встановленню огорожі і т.і.», – написала нам мама одного із вихованців дитсадка «Калинка», що у місті Стебник.

 

І дійсно, станом на сьогоднішній день в Дрогобицькому міськрайонному суді відкрите провадження за позовом Галини Комарницької до відділу освіти міської ради  про захист честі, гідності та ділової репутації та відшкодування моральної шкоди

Справу розглядає суддя Курус Р.І.

Провадження відкрите 17  листопада 2017 року.

 

Щодо поновлення на роботі – наразі і такого пункту знайти не вдалося. Хоча за умови позитивного вирішення справи – чом би й ні, і про поновлення поговорити можна.

 

За час розгляду справи, провадження зупиняли – у зв’язку з тим, що позивач клопотала про відвід судді. Підстава – позивач вважала,що « головуюча суддя необґрунтовано віддала перевагу стороні відповідача та порушила принцип змагальності сторін». Однак, суддя Павлів З.С в задоволенні заяви щодо відводу судді відмовила.

 

Станом на нині провадження за позовом екс-завідуючої дитсадка п.Комарницької щодо захисту честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди – поновлене.  Справу до судового розгляду призначено на 24 квітня 2018 року  11:00 год.

 

Більше – за посиланням:

1.

НІЧОГО СВЯТОГО: ЗАВІДУВАЧКА ДИТЯЧОГО САДКА ОБІКРАЛА ДІТЕЙ

2.

ЧИ ПОСТАВЛЕНА КРАПКА У ЗВІЛЬНЕННІ ГАЛИНИ КОМАРНИЦЬКОЇ?

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *