Чи поставлена крапка у звільненні Галини Комарницької?

Тему звільнення чи притягнення до відповідальності завідуючої садочком № 26 “Калинка”, що у Стебнику, ми піднімали у випуску “МД” №7(21) від 4 серпня 2017 року. Власне, тоді мова йшла про крадіжки продуктів із навчально-виховного закладу. Батьки прийшли забирати дітей і помітили, як вихователі виносили продукти та пакували їх в автомобіль брата завідуючої садочком. Самі ж стебничани запевняли, що Галина Комарницька славилась такими витівками. Однак звільнити тоді жінку не вдалося, бо та пішла спершу на лікарняне, а згодом – у відпустку. Тоді головний освітянин Дрогобича Петро Сушко запевнив, що п. Комарницька в жодному разі більше не працюватиме на цій посаді.

Така ситуація тягнулася 5 місяців. Однак 12 грудня керівниця таки “навідпочивалася” і вийшла на роботу. До садочка одразу приїхала комісія відділу освіти, щоб вирішити питання зі звільненням горе-завідуючої. Власне, відбувалося воно під пильним оком батьків, депутатів та місцевих освітян. Як зазначила пані Комарницька, їй було поставлено кілька запитань, на які вона повинна була дати відповідь до 16.00 того ж дня.

Проте завідуюча садочком №26 не вважала за потрібне надати таку відповідь до заданого терміну. Тож їй було вручено наказ про звільнення та видано трудову книжку на руки. За словами Петра Сушка, він дотримав свого слова і виконав обіцянку, дану 5 місяців тому: п. Комарницьку було звільнено у звязку із грубим порушенням посадових інструкцій.

Будь-яких коментарів стосовно звільнення та крадіжки продуктів пані Галина не дає, посилаючись на свою відсутність у місті.

Проте, самі батьки стверджують, що діти регулярно не доїдали, а продукти харчування були неналежної якості. Зокрема, п. Христина Бурлакова, матір вихованки садочку, говорить про відсутність цукру у дитячому закладі терміном понад 2 місяці.

За фактом крадіжки порушили карне провадження – повідомили у відділі поліції. Зокрема, заступник начальника Дрогобицької поліції Олег Наливайко повідомив, що “…Продукти харчування на суму приблизно 800 гривень знаходилися за межами приміщення дитячого садочка і, як зазначили батьки, мали бути завантажені у автомобіль родича завідуючої закладу. Проте він з місця події втік”. Чи дійсно кралися продукти із садочка і чи буде хтось за це відповідати, – наразі не коментують.

Своєї провини Галина Комарницька не визнає і має намір подавати до суду за неправомірне звільнення із займаної посади.

Олеся НімеровськаМедіа Дрогобиччина №16 (30) від 29 грудня

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *