Довго запрягали, грошей не буде

В цьому році Трускавець на свої проекти місцевого розвитку не отримає очікуваних понад 380 тисяч гривень з обласного бюджету.

Все тому, що трускавецькі чиновники дотепер не змогли надати в обласну раду підтверджуючі документи підписаних угод з підрядними організаціями.

Йдеться про такі проекти:

  • Реконструкція відділення первинної медичної допомоги міської лікарні м. Трускавець (І-ша черга) (187 тис.грн з обласного бюджету; загальна вартість проекту 375 тис.грн)
  • Реконструкція міського парку в м. Трускавці (виконання природоохоронних заходів об’єкту природно-заповідного фонду з укріплення берегів та облаштуванню русел потічків) (196 тис.грн з обласного бюджету, загальна вартість проекту 392 тис.грн)

 

Трускавецькі чиновники обласним депутатам пояснили, що тендерна процедура завршена і що договори будуть підписані 8 жовтня.
Разом з тим, крайній термін подачі документів сплив сьогодні, 28 вересня, о 17.00.
А, отже, шанс отримати з обласного бюджету понад 380 тис.грн на реалізацію двох вказаних проектів Трускавець втратив.

 

Крім Трускавця, змогу використати кошти обласного бюджету втратив Львів (1 проект), Кам’янка-Бузька ОТГ (1 проект), Волицька ОТГ (1 проект) та село Н.Стинава Стрийського району (1 проект). Від коштів відмовилось смт.Верхнє Синьовидне Сколівського району (1 проект).

Разом з тим, станом на сьогодні на Львівщині в стадії реалізації перебуває 1002 проекти місцевого розвитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *