Мікропроекти – гарна можливість якісних змін для громади

 

Обласний конкурс мікропроектів місцевого розвитку – це унікальна можливість для населення покращити рівень свого життя. Конкурс дозволяє за кошти обласного бюджету реалізувати ідеї, котрі якісно покращать розвиток міста чи громади.

 

У цьому році на конкурс проектів обласна рада виділила 105 млн грн. За даними облради, було отримано 2765 заявок, з яких зареєстровано 2058. Їх загальна вартість становить понад 500 млн грн з усіх джерел фінансування.

Нагадаємо, вартість проекту місцевого розвитку на 2018 рік становила 400 тис. грн, а максимальна субвенція обласного бюджету за умови співфінансування на 50% складала 200 тис. гривень.

 

Цьогоріч Стебник також брав активну участь у залучені коштів з обласного бюджету. Зокрема, депутатській групі “Майбутнє Стебника” вдалося отримати перемогу в дев’яти проектах, а саме:

  1. Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) у Стебницькій спеціалізованій школі №7 на загальну суму 296 тисяч 448 гривень.
  2. Капітальний ремонт (заміна віконних та балконних блоків) у комунальному некомерційному підприємстві “Стебницька міська лікарня”. Робіт проведено на загальну суму 298 тисяч 268 гривень.
  3. Капітальний ремонт (заміна віконних та балконних блоків) у Стебницькій дитячій музичній школі на загальну суму 189 тисяч 084 гривень.
  4. Капітальний ремонт туалетних кімнат у Стебницькій загальноосвітній школі I-III ступенів №11 ім. Т. Зозулі на загальну суму 263 тисячі 020 гривень.
  5. Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) у Стебницькій загальноосвітній школі I-III ступенів № 6 на загальну суму 287 тисяч 855 гривень.
  6. Капітальний ремонт (заміна віконних блоків) у дошкільному навчальному закладі комбінованого типу №26 “Калинка” на загальну суму 199 тисяч 019 гривень.
  7. Капітальний ремонт спортзалу (утеплення фасаду) у Стебницькому Народному домі на загальну суму 230 тисяч 722 гривень.
  8. Капітальний ремонт (утеплення фасаду) у дошкільному навчальному закладі №21 “Сонечко” комбінованого типу м. Стебник на загальну суму 236 тисяч 715 гривень.
  9. Капітальний ремонт системи каналізування в ОСББ “Карпати” м. Стебник вул. В. Великого, 6 на загальну суму 117 тисяч 107 гривень.

 

Власне, про те, чи освоєні усі кошти у згаданих мікропроектах нам розповів голова депутатської групи “Майбутнє Стебника” Андрій Руденко: “Цьогоріч наша команда здобула перемогу у дев’яти проектах. На сьогодні практично усі вони виконані або знаходяться на стадії завершення. Принаймні в усіх навчальних та дошкільних навчальних закладах роботи були завершені до початку навчального року. Це стосується капітальних ремонтів із заміни вікон. Дещо затягнулися ремонтні роботи в медичному закладі, тобто лікарні, але протягом кількох днів вони будуть завершені.

Що стосується проекту з утеплення спортивного залу у Народному домі Стебника, то тут залишилися лише оздоблювальні роботи. Також на стадії завершення перебуває каналізування будинку на вул. В. Великого. Трохи затягується виконання проекту в дитячому садочку “Сонечко”, оскільки постановою Кабінету Міністрів України та змінами у державних будівельних нормах, в яких йдеться про те, що забороняється утеплювати пінопластовим утеплювачем приміщення навчальних установ, де одночасно перебуває більше 50-ти дітей, ми змушені були шукати і іншого підрядника, і дещо коригувати кошторис робіт. Однак на сьогодні укладено договір із ПП “Любава” на виконання цих робіт із застосуванням мінеральної вати для утеплення фасаду, тож роботи повинні розпочатися найближчими днями”.

 

Варто зазначити, що цього року у Стебник було залучено інвестицій на загальну суму 2 118 278 гривень.

Завдяки програмі регіонального розвитку, активним депутатам та мешканцям у цьому році наше місто мало змогу щось змінити. А це щось – теплі групи у садочках, затишні класи у школах, якісні зміни у Народному домі та  лікарні.

 

Олеся НІМЕРОВСЬКА

Медіа Дрогобиччина, № 14 (44)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *