Що і за скільки відремонтують у Стебнику?

 

Цьогоріч капітальні ремонти доріг у місті розпочалися наприкінці літа. Пріоритетними обрано три головні дороги: вул. М. Грушевського (центр міста), вул. А. Мельника та вул. Дрогобицька. Що вже зроблено, а що у процесі виконання, розповіли у міській раді.

 

Як зазначив очільник міста Петро Старосольський, всі змушені чекати на виділення коштів з обласного бюджету, адже вартість ремонту доріг для Стебника просто непідйомна!

 

“На сьогодні ми капітально відремонтували лише центр міста, тобто вулицю Грушевського. Вартість ремонту – 600 тисяч гривень. З обласного бюджету виділено всього 229 тисяч гривень, решту довелося шукати у місцевому бюджеті. До кінця вересня розпочнеться ремонт дороги на вулиці А. Мельника. Ціна цих робіт становить 2 мільйони 800 тисяч гривень. Львівська обласна рада виділила лише 1 мільйон 278 тисяч гривень, решту – влада міста змушена шукати сама. Дрогобич дав обіцянку, що виділить кошти зі свого бюджету на ремонт вулиці Дрогобицької та Іваника. Та чи відбудеться це – важко сказати. Ситуація у Дрогобичі тепер також не найкраща. Щоправда, нам вдалося отримати субвенцію з дрогобицького бюджету на ремонт дороги на вул. Березовського у сумі 200 тисяч гривень. Також розпочинаємо ремонт двох прибудинкових заїздів, а саме на вул. Січових Стрільців ( виділено 200 тисяч гривень) та Андрія Мельника (виділено 85 тисяч гривень)”, – розповів мер Стебника.

 

Завдяки поточному ремонту доріг так званим пневмо-струменевим методом вдалося відремонтувати чимало дорожнього покриття. Зокрема, ремонтні роботи провелися на вулицях: Симоненка, Микилити, Сагайдачного, Героїв Небесної Сотні. Також відремонтували об’їзну дорогу: від автостанції до лікарні, і від лікарні до вул. Володимира Великого. Відремонтовано й вулицю Уляни Кравченко у мікрорайоні Солець.

 

Загалом на такий поточний ремонт уже використано 340 тисяч гривень. Ще цього року завершиться ремонт вул. М. Гоголя. В планах є самотужки латати частину вулиці Дрогобицької (від перехрестя із вулицею Грушевського до перехрестя з вулицею Трускавецькою). Кошти на це обіцяли виділити з державного бюджету. Усі роботи з ремонту пневмо-струменевим методом проводить львівська фірма ТзОВ “ДРОГ-БУД Україна”.

 

Як запевнив міський голова, на наступний рік у бюджеті буде передбачено значно більше коштів на поточний ремонт пневмо-струменевим методом, адже так вдасться зберегти ті дороги, що є, і полатати ті дороги, які не ремонтувалися вже десятиліттями.

Олеся Німеровська

Медіа Дрог8обиччина, № 14 (44)

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *