Коли лінь викинути…

На кінцевій станції курорту в потязі Київ-Трускавець спалюють сміття.

Забруднюють екологію та відлякують туристів. Це про працівників потягу Київ-Трускавець, які на кінцевій станції свого маршруту у курортному місті в топці одного з вагонів щоденно спалюють побутове сміття. Дим та неприємний запах від такої процедури вітром розноситься на увесь перон. Стояти в цей час на вокзалі та чекати на прибуття інших поїздів та електричок стає просто нестерпно. Таким неприємним спостереженням поділився на сесійному засіданні депутат місцевої ради Михайло  Малащак. За словами народного обранця, коли вперше побачив стовп темного диму із одного з вагонів потягу Київ-Трускавець, не повірив своїм очам. Тому вирішив вдатися до активного спостереження, яке підтвердило побоювання – в одному із вагонів швидкісного потягу, який щоденно курсує до оздоровниці зі столиці, провідники взяли собі за звичку спалювати увесь непотріб, що назбирується за час поїздки. «Це ж як треба не любити наше місто!», – підсумовує депутат.

На підтвердження своїх слів народний обранець виклав з десяток світлин у соціальній мережі «Фейсбук», на яких добре видно як дим виривається стовпом із вагону потягу «Кобзар». Робити усні зауваження провідникам марно, переконує депутат. Та зупинятися на півшляху наміру він не має – запевняє, що апелюватиме зі скаргою до «Укрзалізниці» на неправомірні дії її працівників.

«Такі недопустимі свавільні дії розцінюю як підрив іміджу нашого міста. Їм треба покласти край в найшвидший термін», – наголошує пан Малащак.

Новину про самовільне спалювання сміття на залізничній станції Трускавець засудили і користувачі соцмереж. «На вокзалі в Трускавці через цей жах неможливо й кілька хвилин перебувати! Просто стає погано…ядучий дим проникає в дихальні шляхи, отруюючи весь організм!». А ще люди закликають як громадських активістів міста, так і владу надати на всеукраїнському рівні розголосу цьому ганебному інциденту та домогтися його припинення.

Наталя Зелена

Медіа Дрогобиччина №7 (37) від 13 – 27 квітня

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *