Безпека Трускавця та Дрогобича за  Нацгвардією!

Підрозділ Нацгвардійців має шанс базуватися у місті Котермака

 Трускавець та Дрогобич виділили по 100 тисяч гривень для відновлення казармених приміщень військової частини 3002 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, що у місті Котермака, на вулиці Трускавецькій. Як доповів на сесії міської ради оздоровниці Юрій Солян, завідувач відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи ТМР, рішення про покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділу, що буде дислокуватись у Дрогобичі, мери обох сусідніх міст погодили ще на початку цього року. Для реалізації проекту, який полягає у закупівлі відповідних будівельних матеріалів та проведенні ремонтів у казармах військової частини, потрібні кошти. В кінці березня більшістю голосів “за” депутати Трускавця дали “зелене світло” для виділення 100 тисяч гривень на покращення матеріально-технічного забезпечення колишньої військової частини НГУ, території якої нині були передані військовій частині 3002. Відомо, що аналогічну суму виділяє і Дрогобич.

– Представники Нацгвардії нестимуть патрулювання на вулицях Дрогобича та Трускавця, коли оселяться у реконструйованих приміщеннях колишньої військової частини. У такий спосіб вони допомагатимуть місцевим поліціянтам забезпечувати порядок на цих територіях. Такі дії зумовлені тим, що реформування у сфері правоохоронних органів призвело до зменшення чисельності працівників поліції практично в кожному місті в декілька разів,  – підсумував пан Солян.

Нагадаємо, що на території міста Дрогобича колись вже дислокувалась військова частина Національної гвардії України. Однак після її ліквідації нацгвардійці покинули місто. Тепер ж питання про повернення підрозділу набуло нової актуальності. Не виключено, що до цієї ініціативи  долучаться й інші міста-сусіди.

Для довідки: Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України і призначена для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами – із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій.

Національна гвардія України була вiдновлена 12 березня 2014 року (відповідно до закону України «Про Національну Гвардію України» від 12 березня 2014 року) під час напруженої ситуації в АР Крим і східних регіонах України

Наталя Зелена

Медіа Дрогобиччина №7 (37) від 13 – 27 квітня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *