Двоповерховий будинок виявився для влади… “гаражем” :(

У другому вересневому номері нашої газети (№10 (24) від 21 вересня 2017 року), у статті “ГАРАЖ ШРЕДІНГЕРА В ДРОГОБИЧІ” ми розповіли вам про абсурдну історію, яка трапилася у Дрогобичі.

На території міської лікарні, що на вулиці Андрея Шептицького, розпочалося будівництво гаража. Скажете, звичайна справа. Але не все так просто! Якщо проаналізувати документи, які супроводжували це будівництво, складеться враження, що на земельній ділянці, відповідно до її цільового призначення, збудували звичайнісінький гараж (хоч і в дещо незвичному місці). Однак якщо прийти на місце будівництва, то стає зрозуміло, що ніякого гаража тут не будують! А зводять двоповерхову будівлю, яка згодом буде або магазином, або медичним центром.

Про гараж, який за документами тут повинен бути – ні, не чули! Сьогодні будівництво вже майже завершено. Гарна, розкішна будівля на два поверхи. Ідеально тут розмістити, наприклад, приватний медичний кабінет.

У вересневій публікації ми вказали на декілька схем, які дозволили реалізувати будівництво “гаража”, і зрозуміло, сподівалися на те, що влада та правоохоронні органи теж скажуть своє слово…
По-перше, земельну ділянку, яку отримав перший власник (п. Звір) абсолютно безкоштовно, завдяки щедрості депутатів, він продав новому власнику (п. Фецяк) всього за 4 757 гривень. Дрогобичани, ви чули таке?! З цих розрахунків можна зробити висновок, що один квадратний метр у “паралельній парадоксальній реальності” коштує 45 гривень та 57 копійок. Дрогобицьку землю, яка розміщена у комерційно привабливій частині Дрогобича оцінили всього у 45 грн!

По-друге, фактично було проведено самовільну зміну цільового призначення земельної ділянки.

По-третє, маємо безліч питаннь до проектантів, які живуть у паралельній реальності і проектують такі гаражі…якісь космічні. Найцікавіше, що для всі виявились до цієї ситуації абсолютно байдужими. Якось дивно, правда?

На жаль, міська рада, заплющивши очі, у листопаді минулого року присвоїла поштову адресу “нежитловій будівлі (гараж)на вул. А. Шептицького в м. Дрогобич, загальною площею 66,3 кв.м, забудовник Фецяк Ярослава Євстахівна, згідно з декларацією про готовність до експлуатації об’єкта, що за класом наслідків (відповідальності) належить до об’єктів з незначними наслідками (СС1) (Будівництво гаража на вул. Шептицького, б/н, в м. Дрогобич, Львівської області, 82100) № ЛВ 141172640283, від 21.09.2017 – вул. Андрея Шептицького, будинок 7/1…”

Одразу після публікації статті про “гараж”, ми звернулися у прокуратуру та архбудконтроль – організацію, яку так гучно презентували у Дрогобичі. Написали скарги, розтлумачили, де зрада. Однак у відповідь ми отримали лише відписки… Жоден з цих органів нічого не вдіяв, не виявив. Їх все влаштовує. І якщо з прокуратурою зрозуміло – змінилося законодавство і вони втратили певні повноваження, то що сказати про архбудконтроль, який мав би контролювати такі речі у місті?!
Лише відписки, посилання на якісь норми й жодного посилання на здоровий глузд. Їм неважливо, що містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки відділ містобудування та архітектури видав для проектування гаража, і що земельна ділянка має цільове призначення – “для будівництва індивідуальних гаражів”. Що б не будували, натомість – “то гараж і все!”
“Сліпий” у Дрогобичі архбудконтроль зовсім не виконує те, що мав би робити. На жаль…

В майбутньому, коли врешті в “гаражі” щось відкриють, дрогобичани мусять оголосити бойкот цьому закладу і не відвідувати місця, які були збудовані обманом, що б там не знаходилося.

Оминаймо місця, які просякнуті брехнею!

P.S

Статтю про “ГАРАЖ ШРЕДІНГЕРА В ДРОГОБИЧІ”, в якій ми ще у вересні детально розповіли про цю історію, шукайте на нашому інформаційному порталі drogmedia.net.ua.


Медіа Дрогобиччина №4 (34) від 02 березня

Олег Дьорка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *