Станції переливання крові у Дрогобичі потрібні донори!

Періодично Станції переливання крові у Дрогобичі потрібна донорська кров і зараз саме цей момент. Кров потребують пацієнти, які перебувають у лікарнях Дрогобича, Трускавця, Борислава, Самбора. За словами Марти Сороки, завідуючої донорським відділом центру Служби крові в Дрогобичі, станом на ранок 30 червня, їхня установа володіє лиш декількома гемаконами крові – зокрема І +, фактор резус відсутній у всіх позиціях.

Зважаючи на те, що Дрогобич став місцем прихистку для внутрішньо переміщених осіб – відповідно збільшилося навантаження на наші медичні установи. Вони приймають більше пацієнтів. Відтак є потреба у банку крові, яка в будь яку хвилину може бути потрібна хворим. Так, цими днями ми надали кров в пологовий будинок міста. Медики цієї установи приймали пологи в жінки, яка є внутрішньо переміщеною особою. Такі випадки засвідчують, що банк крові нашої установи постійно має бути поповненим,– коментує завідуюча донорським відділом центру крові Марта Сорока.

Спорожнілі холодильники із донорською кров’ю змушують хвилюватися медиків: оскільки донорської крові та її компонентів можуть бути затребуваними і під час ДТП, складних операцій та онкохворим людям. Зважаючи на це в Службі крові звертаються до небайдужих мешканців регіону та закликають стати донорами.

У центрі Служби крові вірять – завдяки небайдужим ситуація із донорською кров’ю неодмінно покращиться і рятувати людські життя буде чим!

P.S. Телефон для довідок 03244 2 15 56 Дрогобицька філія Львівського обласного центру Служби крові

За повідомленням пресслужби Дрогобицької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *