Реанімобіль в подарунок: потрібний презент приїхав у Стебник із Норвегії

Стебницька міська лікарня отримала реанімобіль.

Він – подарунок з Норвегії за сприяння церкви “Добра новина” та добродіїв, які допомагали в перевезенні.

“Цими днями з Норвегіі привезено для Стебницької лікарні автомобіль швидкої медичної домоги. Хочемо подякувати за допомогу та підтримку благодійному фонду Betania Vigeland, лікарні Kristiansand, Кузьмичу Володимиру, Василю Морозу, міському голові Дрогобича Тарасу Кучмі, начальнику відділу охорони здоров’я Володимиру Чубі , начальнику Дрогобицького відділу поліції Андрію Біласу, а також людям, які глибоко в серці турбувалися та допомагали в доставці автомобіля. Особливо хочемо відмітити Олега Маланія, Михайла Угринюка за допомогу в оформленні документів на митному посту, за їхнє розуміння та людяність”, – написав в себе в Фб головний лікар Стебницької лікарні Андрій Коцюба.

“Думаю, ця техніка врятує не одне життя. Те обладнання, яке тут присутнє – найвищого гатунку”, – каже міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

“Щоби люди були здорові, живі, благословенні – бажає Бог, церква і цього бажають медики, –  каже Володимир Кузьмич, пастор церкви “Добра Новина”, та тішиться, що могли долучитися до догброї справи.

Автомобіль офіційно передано стебницькій лікарні. В екстренних випадках, каже міський голова Дрогобича, він надаватиме допомогу мешканцям усього регіону.

Фото Андрія Коцюби

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *