Дрогобицькі надзвичайники відсвяткували 6о-річчя створення підрозділу

25 червня 1962 року в селі Околиця на окраїні Мінська на базі першого інженерного батальйону 80-го окремого полку Цивільної оборони було сформовано 217-й окремий інженерний батальйон Цивільної оборони. У вересні цього ж року частину було передислоковано в місто Дрогобич. Цей день і є днем створенням місцевого підрозділу.

За 60 років своєї історії особовий склад центру гідно виконує покладені на нього завдання щодо захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій різного характеру. За цей відносно короткий термін тільки фахівці-піротехніки центру позбавили українську землю від тисяч тонн вибухонебезпечних предметів, які і на даний час продовжують виконувати завдання із гуманітарного розмінування територій Київської області після визволення від російських окупантів.

Поряд з фахівцями-піротехніками добросовісно проходять службу інженери, хіміки, спеціалісти-рятувальники. На їхньому рахунку сотні ліквідованих надзвичайних ситуацій різного характеру.

Сьогодні з нагоди відзначення 60-ої річниці з дня створення підрозділу та чергового випуску здобувачів освіти за напрямком підготовки «Рятувальник гірський» особовий склад центру, ветеранів та випускників привітав заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Бондар Дмитро Володимирович.

Також сьогодні ж відбувся черговий випуск слухачів Навчального пункту підготовки гірських рятувальників. Начальник гірської рятувальної служби ДСНС України полковник служби цивільного захисту Осадчий Юрій Васильович привітав слухачів з успішним завершенням навчання та побажав успіхів у нелегкій але почесній службі. Після слів привітання випускникам було вручено свідоцтва про присвоєння робітничої професії «Рятувальник гірський».

У свою чергу від імені випускників навчального пункту підготовки гірських рятувальників висловив слова подяки керівництву центру та ДСНС України за створення належних умов щодо проведення теоретичних та практичних занять, а також висловив слова подяки викладацькому та інструкторському складу навчального пункту підготовки гірських рятувальників за надані знання Кобиляк Василь Олексійович.

Інформація 2 Спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *