Команда Східницької громади здобула 3-тє місце на обласних змаганнях з армреслінгу

13 лютого 2022 року у м. Львів відбувся чемпіонат Львівської області з армреслінгу, у якому взяла участь збірна команда Східницької територіальної громади. До складу команди увійшли Химин Михайло у ваговій категорії до 75 кг(с,Залокоть), Михайло Пигичко – до 65 кг (с.Опака), Дуб Андрій вагова категорія до 80 кг, (с.Опака),  Багрій Микола – до 70 кг (с.Залокоть) та тренер Андрій Багрій вагова категорія до 90 кг (с.Залокоть). Про це повідомив тренер команди Андрій Багрій, який тренує також футболістів у своєму рідному селі Залокоть і  зазначив, що має великі плани щодо розвитку спорту у Східницькій громаді.

Наші спортсмени гідно презентували свій край та вибороли високі нагороди.

Зокрема Михайло Пигичко (с.Опака)  виборові дві медалі- перше (ліва рука) та друге (права рука) місце у своїй ваговій категорії.

За результатами змагань в загальному заліку команда Східницької громади здобула ІІІ – місце та отримала 2 ліцензії на Чемпіонат України, який відбудеться 11 березня у Буковелі.

Змагання організовані з метою популяризації армрестлінгу і подальшого його розвитку в Львівській області, а також для визначення рівня підготовки та здійснення відбору до складу збірної команди області для чемпіонату України.

Вітаємо наших силачів та бажаємо нових звитяг!