У Дрогобичі створюють формування тероборони

Дрогобицька громада першою розпочала процедуру створення добровольчого формування територіальної оборони. З ініціативи міського голови Тараса Кучми було створено робочу групу, яка працює над формуванням структури та обговоренням напрямків діяльності добровольчого формування. У групу увійшли учасники бойових дій на Сході України – представники ветеранських громадських організацій та працівники міськради. Всі дії ведуться у відповідності до Закону України Про основи національного спротиву. Про це повідомили в прес-службі Дрогобицької міської ради.

На запрошення міського голови участь у засіданні взяли командир територіальної оборони Дрогобицького району Сергій Філіпов та військовий комісар Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Микола Лисак.

В ході зустрічі було обговорено усі моменти та покрокову процедуру створення добровольчого формування, висунуто та затверджено кандидатуру на посаду командира даного підрозділу, проговорено напрямки діяльності та погоджено дії з командиром тероборони Дрогобицького району.

Завданнями добровольчого формування буде забезпечення громадського порядку, охорона стратегічних об’єктів, виявлення диверсійних угруповань, проведення роз’яснювальної роботи з населенням в моменти виникнення надзвичайних ситуацій чи військового стану.

Добровольче формування Дрогобицької громади, відповідно до ЗУ Про основи національного спротиву, буде діяти на постійній основі та співпрацюватиме з територіальною обороною ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *