Мшанець запрошує на фестиваль бойківської культури
19 вересня, у неділю в с. Мшанець Стрілківської громади, що на Самбірщині, відбудеться фестиваль “В гості до Бойків та о. Михайла Зубрицького”
Початок о 12:00 год.
Організатори обіцяють презентацію бойківської культури на 50 локаціях, цікаву програму та святковий концерт, хедлайнерами якого стануть гурти “Мері” та “Навігатор”.
Місце проведення фестивалю – мальовнича територія парафіяльного еко-табору “Мшанецькі колиби”
Автобуси Стрілки-Мшанець 19 вересня курсуватимуть протягом цілого дня!

