Звіт фракції ВО «Батьківщина» у Дрогобицькій міській раді за 2020 – 2021 рр.

У Дрогобицькій міській раді утворена фракція ВО «Батьківщина» у кількості 3 осіб:

 1. Маменька С. Я. – голова фракції, секретар комісії ради з питань планування бюджету, фінансів, цінової політики та інвестицій
 2. Грицай Р. М. – голова комісії ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, сім’ї, спорту;
 3. Петруняк А. М. – член комісії ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури, екології, довкілля, транспорту, зв’язку та будівельних інвестицій;

За час своєї депутатської діяльності фракція прийняла участь у всіх пленарних засіданнях сесій, що відбулися, не пропускали засідань комісій та погоджувальних рад у міській раді.

Перед кожним засіданням сесії фракція збирається, обговорює та приймає рішення по голосуванню відносно  тих питань, що виносяться на розгляд сесії, а також щодо нашої позиції з приводу подій у державі та суспільно – важливих питань. Адже ми знаємо, що повноцінний розвиток громади неможливий без вирішення проблем загальноукраїнського значення. Так фракцією на засідання сесій Дрогобицької міської ради, виносились звернення: щодо недопущення підвищення тарифів на енергоносії для населення; заборони  продажу земель сільськогосподарського призначення та про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою; про підтримку малого та середнього бізнесу підчас локдауну, які були підтримані депутатським корпусом та проголосовані.

Фракція завжди на засіданнях сесії одноголосно підтримує важливі для громади рішення:

 • Про затвердження Програми захисту репресованих воїнів УПА та їх сімей;
 • Про затвердження Програми забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян Дрогобицької міської територіальної громади на 2021 рік;
 • Про затвердження Програми забезпечення хворих на цукровий діабет мешканців Дрогобицької міської територіальної громади препаратами інсуліну на 2021 рік;
 • Про затвердження Програми співфінансування соціально-культурних проектів 60 на 40 у Дрогобицькій міській територіальній громаді;
 • Про затвердження Програми співфінансування поточного середнього ремонту дорожнього покриття у територіальній громаді на 2021 рік;
 • Про присвоєння імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького гімназії № 5;
 • Про придбання житла власнику житлового будинку № 20, вул.. Вишнева, 6 м. Стебник що потребує відселення з житлового будинку, який зруйнований внаслідок пожежі, яка склалася 19 лютого 2021 року;
 • Програма соціально – психологічної підтримки учасників АТО;
 • Про затвердження Програми енергозбереження для мешканців Дрогобицької територіальної громади;
 • Про затвердження Програми профілактики стоматологічних захворювань у дітей.

АЛЕ!

Резонансним було рішення яке виносилось на засідання сесії Дрогобицької міської ради – це рішення щодо закриття шкіл у територіальні громаді, за яке наша фракція не дала жодного голосу.

Регулярно нами проводиться прийом громадян за адресою: м. Дрогобич, вул. Шкільна, 4 та м. Стебник, вул. Мазепи, 8.

 

Згідно графіку за звітній період прийняли 214 громадян та постійно зустрічались з мешканцями громади для вирішення їх нагальним проблем.

Депутатами нашої фракції було подано 12 письмових та більше 20 усних депутатських звернень. Усі вони практично вирішені позитивно, зокрема:

 • Ремонт дорожнього покриття перед будинком по вул. Княгині Ольги, 5 та В. Великого, 26;
 • Відновлено вуличне освітлення по вул. Княгині Ольги, м. Дрогобич;
 • Прибрано тимчасові металеві споруди, які були встановлено без дозвільних документів по вул. П. Орлика;
 • Відремонтовано водостічну систему буд.13, по вул. Грушевського;
 • Проведено обрізку дерев біля буд. 5,6,8,10,12 по вул. Княгині Ольги;
 • Проведено ремонт внутрішньо – квартальної дороги на вул. Самбірській, м. Дрогобич;
 • Повністю відновлено дах на вул. Лесі Українки, 33, м. Дрогобич;
 • Встановлено дитячий майданчик на вул. Лесі Українки,63, м. Дрогобич;
 • Закуплено та встановлено під’їздні двері у будинку на вул. Сірка, 9, м. Дрогобич;
 • Закуплено та встановлено 5 дверей в навчальних класах Дрогобицького педагогічного ліцею та Стебницькій гімназії №11 ім. Т. Зозулі;
 • Придбано будматеріали для проведення ремонтних робіт в КНП «Дрогобицька дитяча лікарня» та Палаці дитячої та юнацької творчості.

 

Надавали матеріальну допомогу потребуючим та важкохворим мешканцям Дрогобицької громади.

За нашого сприяння на Обласний конкурс проектів місцевих ініціатив було подано такі проекти:

 • Реконструкція даху в Стебницькій гімназії №11 ім. Тараса Зозулі;
 • Капітальний ремонт мереж водопостачання ОСББ «Стебничани» житлового будинку по вул. Куліша, 7, м. Стебника,  які у перемогли у цьому конкурсі і на даний час реалізовуються.
 • Допомогли при написанні та підтримали своїм голосуванням на сесії «Програму літнього дозвілля дітей соціальних категорій та інших дітей які не залучені до відпочинку та оздоровлення у літніх таборах підчас літніх канікул «За крок від дому». Автором даної програми був Дитячий парламент, на знак вдячності діти подарували фракції писанки власного виготовлення.

Одним із основних завдань у здійсненні депутатської діяльності вважаємо забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення причин, які породжують скарги і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення.

Ми постійно вивчаємо громадську думку мешканців нашої громади та звертаємо увагу керівництва міста, депутатів на проблеми з якими вони звертаються до нас.

Депутати нашої фракції регулярно беруть участь у заходах з нагоди святкувань важливих подій України та територіальної громади з метою популяризації нашої політичної сили.

Одними із основних заходів, які відбувались в Україні та територіальній громаді:

Це ДНЬ ПРАПОРА та 30річчя З ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ.

Депутати нашої фракції взяли участь у всіх заходах,  які відбувались у територіальній громаді на честь цих свят.

Вітання Народного депутата України, голови ЛОПО ВО «Батьківщина» М. М. Цимбалюка з нагоди 30-річчя Дня Незалежності України були розміщено на бордах (спільно із фракцією районної ради),  вітання від партійної організації м. Дрогобича та фракції, з нагоди свят, звучали на дрогобицькому регіональному радіомовленні «Франкова земля».

Свою діяльність депутати у Дрогобицькій міській раді від ВО «Батьківщина»  спрямовують на захист інтересів громади та виконання доручень виборців, керуючись при цьому Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» та Регламентом Дрогобицької міської ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *