У Волі Якубовій  відбудеться Всеукраїнський фестиваль історичної пісні та поезії «ШАБЕЛИНА»

«Від Сагайдачного – до Мельника – до героїв сьогоднішнього дня», – так можна означити історичну палітру фестивалю, який відбудеться 12-13 вересня 2021 року. Місце для його щорічного проведення організатори  пов’язали з іменами двох українських героїв різних епох, які народилися на Львівщині: гетьман Петро Сагайдачний, уродженець с. Кульчиці Самбірськкого району та Провідник ОУН, політичний і військовий діяч Андрій Мельник, народжений у селі Воля Якубова Дрогобицького району. Про це повідомили у Державному комітеті телебачення і радіомовлення України, який є співзасновником фестивалю.

Основна цільова аудиторія фестивалю – молодь! Організатори анонсують виступи відомих сучасних виконавців та рок-гуртів . До заходу залучать представників  скаутських організацій, молодіжних активістів, талановиту  молодь Львівщини, для якої відомі гості фестивалю проведуть майстер-класи з естрадно-виконавського та літературного мистецтва.

Програма «ШАБЕЛИНИ» передбачає два кількагодинних концерти за участі  відомих музикантів, співаків, поетів із різних регіонів України.  Глядачі матимуть змогу почути історичні пісні, вірші, переглянути виставку художників на історичну тематику.

В програмі також: історичні реконструкції подій часів Сагайдачного та Мельника.  Локація «Тіні незабутих предків» біля вечірньої ватри збере в коло поетів, які мають у своїх творах  історичні сюжети, оповіді про українських героїв.

Саме дійство відбуватиметься в зоні зеленого туризму «Слобода Раковець» на околиці Волі Якубової.

Фото ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *