У Старому Кропивнику  відбувся  Дитячо-молодіжний фестиваль «Християнська молодь – надія України»

  •  
  •  
  •  
  •  

Фізична активність та життя з Богом – така основна мета святкового заходу, який вчора зібрав чи не всіх малих мешканців гірського села, що входить до Східницької громади. Ідея фестивалю належить священикам Старого Кропивника о.Василю Нагині та Довгого Гірського – о.Андрію Буню.

Отці, окрім служіння,  займаються вихованням підростаючого покоління, зокрема у Старому Кропивнику вже другий рік при церкві Святого Миколая діє Спільнота Св. Мучениць Олімпії і Лаврентії, до якої залучені місцеві діти.

 Нещодавно діти їздили у Довге Гірське грати у футбол, тож у о.Василя Нагини виникла ідея запросити юних футболістів на гру у Старий Кропивник, але так,щоб одним футболом не обійшлося.  До організації заходів активно долучилися Світлана Свищ, Марія Нагина, Коржанець  Христина, а о.Андрій Бунь окрім футболістів, теж залучив мистецькі колективи з Довгого. Фінансову підтримку забезпечили відомі на Дрогобиччині меценати, мешканці Старого Кропивника  брати Дуліб’яники.  І так, спільними зусиллями,  футбольний матч переріс  у справжній спортивно-мистецький патріотичний  фестиваль.

Свято вдалося на славу!  Рухові ігри, козацькі забави, танці, співи, бульбашкове шоу –  діти були безмежно щасливі, і цей день вони запам’ятають надовго!

Під час нагородження  учасників конкурсів та футбольного турніру, звучали побажання організаторам перетворити цей фестиваль на щорічний, бо таке свято об’єднує та вчить любити рідні традиції, рідну землю та бути вдячним Богові зав дар життя.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *