Мешканка Східниці відсвяткувала 102-ий День народження!

Сьогодні свій 102 день народження святкує східничанка Шкумбатюк Магда Петрівна. Про це повідомляє партійний осередок Європейської Солідарності в Східниці. Народилася іменинниця 23 липня 1919 року у сім’ї Петра Журавчака – Голочанського та Анни Токарчин. В сім’ї було 11 дітей, але залишилося лише 4. Н

елегкий життєвий шлях довелось пройти пані Магді. З сумом згадує покійного старшого брата Матія, який народився у 1911 році, був членом товариства Просвіта та ОУН, якого забрали совіти і ніхто до нині не знає що з ним. Пригадує, як навчалася ще за Польщі в польській школі, точно описує інтер’єр костелу бл. Кінги в Східниці, куди водили дітей польські вчителі.З жахом та страхом пригадує страшні події неврожайного 1942 року. Зі щирою любов’ю згадує свого покійного чоловіка Степана, який перебував у концтаборі Дахау в той час, коли Німеччина капітулювала, а полонених визволяли американські війська, він був одним з небагатьох, яким вдалося вижити. Незважаючи на таку важку життєву дорогу пані Магда дочекалася кращих часів, люблячих діточок, внуків та правнуків, які її підтримують та допомагають.

Приєднуємося до вітань та бажаємо Божого благословення на многії літа!

Фото та інформація із сторінки Європейська Солідарність Східниця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *