Як управителі санаторію “Женева” скидували сміття на власну територію

14 квітня інспекція з благоустрою Трускавця провела обстеження території біля санаторію «ЖЕНЕВА». Такою, вочевидь, була реакція влади на нещодавній приїзд на Дрогобиччину блогера Антона Гуру, що оприлюднив відео найбільш проблемних ділянок міста. Хотілося б, що реакція на факт відсутності дослідженнь карстоутворень поблизу Трускавця – також була.
Інспекторами з благоустрою Галиною Ісмагіловою та Наталією Глушко, спільно з представником санаторію «Женева» О. І. Мельник та представником ДП «Комунальник плюс» Степаном Танчинцем, було проведено обстеження орендованої території санаторієм «Женева» на вул.Суховоля, 67 – інформує пресслужба Трускавецької міської ради.
За інформацією Степана Танчинця, угода на вивезення ТПВ між санаторієм та ДП «Комунальник плюс» була укладена у липні 2020 року. До того директор “Женеви” Андрій Лопушанський волів скидувати сміття на територію санаторію. Хоча, згідно попередньої угоди, сміття “Женеви” мала вивозити фірма “ДВ Еко-світ”, яка також обслуговувала м. Борислав, а її сестра “Ком-Еко-Борислав 2010” – бориславське сміттєзвалище. Ймовірно, “щось пішло не так”, коли у 2017 році бориславські депутати проголосували проти завезення в місто чужого сміття, зокрема – трускавецького. Достеменно не відомо, як давно на території “Женеви” діяло це стихійне сміттєзвалище.
Інспекцією з благоустрою було складено протокол про адміністративне правопорушення, згідно зі ст.152 Кодексу України та Правил благоустрою м. Трускавець на Мельник О. І. та направлено для реагування на адмінкомісію Долинської міської ради Івано-Франківської області (місце проживання особи). Відтак і штраф, якщо буде, – надійде до бюджету Долинської міської ради.
Як повідомляють в інспекції з благоустрою, на момент обстеження працювала техніка з ліквідації ТПВ. Екологічну інспекцію задля вимірів заподіяної грунту та мінеральним джерелам шкоди викликано – не було.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *