Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський склав пожертву на фільм «Лис Микита»

Міський голова Трускавця склав пожертву на фільм «Лис Микита». Відтак Андрій Кульчинський став третім мером після Такаса Кучми та Ігора Яворського, хто офіційно про свою благочинність повідомили на сайтах рад. Можливо – із метою заохочення бізнесу до фінансування культурних проєктів.
Андрій Кульчинський, при цьому, оприлюднив суму: 10 тис. грн.
Нагадаємо, що у Дрогобичі до 30-ліття незалежності України та 165-ліття від дня народження Івана Франка хочуть зняти художній фільм «Лис Микита», режисер Сергій Дмітрієв. робота над зйомками уже розпочалась. Головні знімальні майданчики будуть у Дрогобичі, Бориславі, Трускавці, Львові та Нагуєвичах.
Озвученою є проблема фінансування стрічки: пошуки коштів – триваються, готуються заявки для участі в грантових конкурсах Львівської ОДА та Державного агентства України з питань кіно.
Паралельно триває промоція майбутньої стрічки і залучаються кошти меценатів.
На попередній закритій презентації тизеру фільму «Лис Микита», котра проходила 14 квітня в курортному Трускавці у кінотеатрі «Злата», Сергій Дмітрієв вручив іменні сертифікати Ігореві Яворському та Андрієві Кульчинському і подякував їм за підтримку.
Наша редакція готова розміщувати інформацію про всіх меценатів фільму, які бажають бути у списку: звертайтесь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *