Мудрою, заможною, з перемогою і Кримом: такою дрогобичани бачать Україну через 5 років

24 серпня ми святкуватили 28 років незалежності. За цей час українці пережили немало злетів та падінь. Настав час робити висновки з нашого життєвого досвіду та відповідально планувати своє майбутнє.

Для цього ВІ «Активна Громада» напередодні Жня незалежності провела всеукраїнську акцію: “Намалюй, якою ти бачиш Україну через 5 років”.

Така акція пройшла і в Дрогобичі -у дворику молодіжного простору.

 

“Метою нашої акції було  дізнатися, якою дрогобичани бачать Україну через 5 років та, що вони готові робити для її розвитку? 

І ось що ми довідалися: перемоги, мудрості, розуму, миру, повернення Криму додому, справедливості, єдності, багатства і долара по 5.50  бажають дрогобичани Україні на наступних 5 років!

Саме ці цінності виокремили учасники нашої акції, написавши побажання на символічній карті країни”, – розповідає регіональна координаторка ВІ “Активна Громада” Марія Кульчицька.

.

Акція одночасно проходила у 25 містах у різних куточках України.

 

 

А чого Україні побажаєте Ви?
І що Ви готові зробити, аби це побажання стало реальністю?

 

Довідка

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян 

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *