Дорогам – рекордні вісім мільйонів гривень

Дороги, дороги і ще раз дороги. Це, мабуть, болюча тема, яка актуальна в усіх населених пунктах нашої країни. І Стебник не виняток. Проте цього року «усіма правдами і неправдами» на досить кругленьку суму Стебник таки планує відремонтувати левову частку доріг.

Першочерговим є ремонт дороги по вулиці Дрогобицькій, на яку з обласного бюджету виділили три мільйони гривень, а ще один мільйон Стебник передбачив із власного бюджету. Однак розпочати роботи на цьому відрізку дороги вдасться не раніше кінця серпня-початку вересня, повідомили у міській раді. Заступник міського голови Степан Шулюк каже, що так довго доводиться чекати не лише Стебнику, а й усім іншим містам. «Оскільки оголошено тендер на проведення ремонтних робіт, який орієнтовно триватиме до місяця часу, а потім ще всі необхідні паперові процедури – то проведення робіт розпочнеться не швидше кінця літа.»

Також вдалося отримати із обласного бюджету кошти і на ремонт дороги Стебник-Трускавець у сумі два мільйони гривень.
Крім того, чимало коштів виділено з міського бюджету на ремонт інших доріг у Стебнику, прибудинкових заїздів та вулиць у мікрорайонах Солець та Колпець. Орієнтовно з міського бюджету на ремонт доріг у місті передбачено близько двох мільйонів 115 тисяч гривень.
Загалом, завдяки залученим коштам з обласного бюджету та коштам з місцевого бюджету цього літа у Стебнику планують відремонтувати доріг на загальну суму 8 мільйонів 115 тисяч гривень.

Олеся Німеровська

Газета “Медіа Дрогобиччина”, № 6 (53)

 

Фото ілюстративне

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *