Більше можливостей!

У Трускавці збільшили розмір бюджету громадських ініціатив до 750 тис гривень

В курортній оздоровниці днями відбулося засідання Громадської ради Бюджету громадських ініціатив. За круглим столом спеціалісти говорили та узгоджували технічні моменти громадського бюджету Трускавця на наступний рік. Присутнім вдалося дійти консенсусу, і на 2020 рік в курортному місті сума бюджету громадських ініціатив зросте та становитиме 750 тис грн.
Минулого року на громадський бюджет було закладено на 250 тис грн менше.
У мерії міста переконують, що за новим кошторисом у Трускавці вдасться зреалізувати в наступному році три малі проекти у розмірі по 150 тис грн кожен та один великий – до 300 тис грн.
Бюджет громадських ініціатив – чудова нагода, яка дозволяє через конкурс міських проектів отримати фінансування з місцевого бюджету мешканцям та покращити стан справ у рідному місті.
Мешканці курорту, яким виповнилося 16 років, мають змогу подати проектні заявки із своїми баченнями та ідеями, що хочуть змінити в Трускавці та як його вдосконалити.

Минулого року трускавчани надіслали на бюджет громадських ініціатив 13 проектів, із них 8 – великих, вартістю до 200 тис грн, та 5 малих – до 100 тис грн. Комісія відібрала 4 проекти – із них 3 малі та один великий. От тільки реалізація деяких проектів кульгала. Такою була ситуація із огородженням території під майбутній спортивний майданчик на вулиці Стуса, 14. Спочатку реалізації цього громадського проекту перешкоджало питання із змінами до нього, опісля довго не могли знайти підрядника. Тож тривалий час цей проект не могли втілити в життя. Допоміг тиск громади – ініціативний мешканець цього мікрорайону Іван Сенюта таки домігся, що під завершення 2018 року питання вдалося вирішити – майданчик огородили.

Наталя Зелена

Газета “Медіа Дрогобиччина”, № 6 (53)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *