Як гриби після дощу! У Трускавці виростають невідомі торгові ятки в центрі міста

У серці курортного міста навпроти бювету мінеральних вод виріс новий МАФ. За словами очевидців, монтували новенький кіоск у нічний час – після 23.00. Наразі не відомо, чим торгуватимуть у встановленому ятку, однак креатив його власників вражає з першого погляду – великими літерами на ньому написано «Я люблю Трускавець». Та й справді, як не любити місто, у якому спокійнісінько можна розпочати торгову діяльність без дозволів та погодження міської влади. Чиновники мерії лише руками розводять – хто встановив МАФ пояснити не можуть.

Як розповіла начальниця Інспекції з благоустрою Надія Марущак, була здивована, коли побачила новий кіоск. «Я хотіла розпитати власників, чи мають усі документи, та говорити було ні з ким, кіоск наразі зачинений, – пояснює пані Надія. – Згодом розпитала в економічному відділі мерії Трускавця, чи давали дозвіл на встановлення нового кіоску, повідомили, що – ні», – запевняє пані Марушак.
Не відає, хто встановив кіоск і заступник міського голови Трускавця Олексій Балицький, який підтверджує – новий МАФ у парку виріс самовільно. Як впливатимуть на ситуацію? Єдиний механізм – позов до суду, але для цього потрібно з’ясувати, хто є власником майна. Знести ж встановлену без дозволу ятку посадовці не можуть!
Торік такі повноваження намагалися виписати у Правилах благоустрою Трускавця, але документ з цими доповненнями не пройшов процедуру регуляторного акту. Тож нині чиновники Трускавця нагадують англійську королеву: посади обіймають, а вирішити нагальних проблем міста – повноважень нема.
За інформацією Олексія Балицького, міська рада подала позов до суду щодо самовільної діяльності підприємців на бульварі Торосевича, 2. Якщо суд задовільнить вимоги позивачів – торговельні площі будуть демонтовані виконавчою службою. А наразі маємо те, що маємо: схоже, усі охочі можуть безперешкодно торгувати у самісінькому центрі курортного міста.

Наталя Зелена

Газета “Медіа Дрогобиччина”, № 6 (53)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *