Сайт документів міської ради: тепер знайти потрібну інформацію простіше простого!

Днями у Дрогобичі запрацював сайт документів Дрогобицької міської ради. Відтепер кожному користувачу, хто працює з документами міської ради та її виконавчого комітету, не потрібно затрачати час на складний пошук документів. Новий сайт має «інтуїтивні» функції пошуку, що значно скорочує час отримання користувачем необхідного документу.
Особливістю цього сайту є й те, що він міститиме документи за весь період діяльності ради від часів становлення Незалежності України. Також сайт доповнили функцією аналітики пошуку документів.
Про це повідомив начальник відділу ІТ та аналізу ДМР Станіслав Гайдер.
«Ми планували докорінно змінити архітектуру роботи порталів міста Дрогобича, адже маючи аналітику, хотіли зробити їх більш клієнто-орієнтованими. Відтак, як і три роки тому (у перед Пасхальні дні) в тестовій експлуатація запустили перший з цих порталів — сайт документів Дрогобицької міської ради.
Одразу хочу зауважити, що на створення порталу документів, як і на оновлення в майбутньому всіх інших порталів міської ради, зі скарбниці міста не буде виділено жодної гривні. Цю ідею нам вдалося реалізувати завдяки дрогобичанину Роману Турчину», — зазначає Станіслав Гайдер.
Також посадовець розповів, що з осені минулого року відділом ІТ та аналізу розпочато оцифрування усіх архівів ДМР з 1990 року. Долучилися до цієї справи й студенти та викладачі Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.
Нагадаємо, у Дрогобичі створено Інформаційний інтернерт-портал Дрогобицької міської, ради який успішно функціонує вже третій рік, Портал відкритих даних міста і тепер — сайт документів Дрогобицької міської ради.
Ознайомитися з  роботою сайту можна у відео за посиланням:
Перейти на сайт документів ДМР можливо  за посиланням: https://doc.drohobych-rada.gov.ua
Прес-служба ДМР

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *