Дебатний турнір у Дрогобичі: учні проявили кмітливість, допиливість, чудову ерудицію!

У чистий четвер дрогобицькі школярі  запалювали по-правильному: в межах проекту «Активна Громада: право вибору», що реалізовується в 30-ти містах України, у Дрогобичі відбулися відбіркові дебатні ігри .

Участь в них взяли учні першої школи, п’ятої школи та гімназії ім.Б.Лепкого.

Інтелектуальні битви відбувалися за британським парламентським форматом на теми не/толерування побутової корупції та виконання/невиконання  обранцями передвиборчих програм.

Усі присутні учні проявили кмітливість, допиливість, чудову ерудицію!

 

Однак гра є гра і переможці мають бути обов’язково

Тож в ході «запеклих» боїв почесне золото і поїздку на Національний дебатний турнір в м.Київ вибороли гімназистки Христина Коваль та Софія Проць

Срібні призери – учні першої школи Валентин Іванців та Віталій Нечипір –  не надто відстали від переможців, а тому чесно вибороли поїздку на Весняний дебатний турнір серед школярів, що в травні відбудеться в Кам’янці-Подільському!

Вітаємо переможців і дякуємо усім учасникам! Ви чудові!

 «В України буде майбутнє, якщо наша молодь буде відчувати себе громадянином, якщо знатимете свої права та обов’язки і розумітиме, що вже зовсім скоро ця країна дістанеться їм. Якими вони будуть – такими й буде країна.

Сьогодні ми побачили світлих та розумних дітей, які вже так багато знають і дискутують подекуди краще за декого з сучасних українських політиків.

Наша молодь – найкраща!» – поділився враженнями суддя турніру, головний редактор порталу «Варто» Олег Дьорка.

 

«Висловлюємо вдячність партійцям «Української Галицької Партії» та партії «Народний контроль» – Андрієві Юркевичу, Романові Щудлу, Олегові Дукасу, які в межах Меморандуму про співпрацю відпрацювали цей день в якості суддів. Також дякуємо за суддівство головному редакторові порталу «Варто» Олегові Дьорці,  тренерці Маші Тяжкун і комунікаційній координаторці Олені Юркевич.

Подяку засилаємо  керівництву гімназії та особисто пані Галині Соневицькій за теплий прийом,  а також відділу освіти ДМР та директорам 1 і 5 шкіл – за сприяння.

Такі ігри проходять у Дрогобичі третій рік поспіль. Приємно, що рівень знань з політичних реформ в наших учнів – на висоті!» – каже регіональна координаторка ВІ «Активна Громада»  ВГО “Інститут “Республіка” Марія Кульчицька.

 

Додамо: гра дебати націлені на підвищення свідомості та політичної просвіти молоді, залучення її до дискусії про політичні реформи, розвиток потенціалу та творчих здібностей.

 

Примітка. Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *