Безкоштовне ендопротезування у Дрогобичі: пацієнтка з Борислава поділилася враженнями
74-річній мешканці Борислав у КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» ДМР безкоштовно замінили колінний суглоб у межах державної програми ендопротезування. Після операції жінка вже проходить реабілітацію та поступово повертається до повноцінного життя без болю.
Як повідомили у медзакладі, пацієнтка пані Люба тривалий час страждала від сильного болю в колінах. Через хворобу жінка майже не могла ходити та змушена була постійно приймати знеболювальні препарати. Коли медикаменти перестали допомагати, вона звернулася до травматологічного відділення лікарні у Дрогобич.
Після обстеження лікарі діагностували деформуючий артроз колінних суглобів. Єдиним ефективним рішенням стала операція із заміни зношеного суглоба. Хірургічне втручання провели травматологи Ігор Мархева та Орест Кундич.
За словами завідувача травматологічного відділення Ігоря Мархеви, наразі пацієнтка почувається добре та проходить перший етап реабілітації на базі лікарні. Після зняття швів жінка продовжить відновлення у реабілітаційному відділенні.
Сама пацієнтка каже, що роками жила з болем та втратила можливість нормально пересуватися.
«Боліли дуже коліна, не могла ходити. Звернулася до Дрогобича, до завідувача Ігоря Мархеви. Трохи почекала в черзі, потім зателефонували. Лікар дуже гарно робить операції, відношення дуже гарне, я задоволена», — розповіла жінка.
У лікарні нагадують: державна програма ендопротезування дозволяє безкоштовно проводити операції із заміни суглобів пацієнтам, які мають важкі форми артрозу, артриту або перенесли серйозні травми. Перед операцією необхідно пройти обстеження та записатися в електронну чергу.
Детальніше, як скористатися медичною послугою безкоштовної заміни суглобів читайте в нашій статті: Як у Дрогобичі працює безоплатне ендопротезування суглобів: від черги до відновлення руху
