Лев Скоп – переможець Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018»

16 квітня у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулася церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018».

Національна експертна комісія, оргкомітет та Наглядова рада Національного конкурсу «Благодійна Україна визначили найкращих благодійників, волонтерів, благодійні організації та практики 2018 року. Серед учасників конкурсу «Благодійної України-2018» – бізнес, громадські, волонтерські та благодійні організації і спільноти, фізичні особи, дитячі і молодіжні колективи, навчальні заклади, гуртки, об`єднання громадян, засоби масової інформації, тощо з усіх куточків України та світу.

Серед переможців у номінації “народний благодійник” дрогобичанин, український мистецтвознавець, художник-реставратор, іконописець Лев Скоп.

 

Лев Скоп вже не один рік є активним волонтером української армії. На його рахунку сотні благодійних акцій, намальованих ікон, кошти від продажу яких, були скеровані українським військовим.

 

Posted by Sergio Malyarchuk on Tuesday, 16 April 2019

Відео Сергія Малярчука

 

Національний конкурс «Благодійна Україна» – щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні.

Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а у форматі «Благодійна Україна» – проводиться з 2012 року.

Джерело – Варто Галицькі новини

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *