У Бориславі відбулись збори батьків щодо туберкульозу у школі

  •  
  •  
  •  
  •  

20 лютого відбулись збори батьків у навчальному закладі Борислава, в якому було виявлено захворювання дитини на туберкульоз.

Батьки мали змогу почути інформацію про ситуацію з інфекцією в закладі та задати питання директору школи та головному фтизіатру Борислава Еліні Білозір. Головного лікаря на зборах не було.

У четвер 21 лютого в приміщенні дитячої поліклініки з 9:00 по 10:00 проводитиметься збір крові для проведення імуноферментного квантиферонового тесту. Про це повідомила Еліна Білозір. Вона закликала батьків дітей однокласників інфікованої дитини в першу чергу та, за бажанням, решту дітей пройти даний тест. Результати тесту будуть готові через кілька днів після збору крові та озвучені особисто кожному пацієнту. Діти, які не зможуть здати тест у зв’язку із захворюванням, зможуть це зробити пізніше, попередньо узгодивши все з Еліною Білозір.

Дирекція школи пообіцяла докласти всіх можливих зусиль для того, щоб найближчим часом Дрогобицька районна санепідемстанція провела повну дезінфекцію навчального закладу.

Юлія Гасій

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *