Їздитимемо дорожче: трускавецькі перевізники хочуть підняти тариф на свої послуги

У Трускавці перевізники мають намір підвищити плату за проїзд у громадському транспорті міста.

Сьогодні проїзд в оздоровниці обходиться трускавчанам та гостям курорту в 4 грн., а має шанс зрости до 6 грн.! Такою «приємною» новиною днями у мерії поділився керманич Трускавця пан Кульчинський. За словами посадовця, фірми-перевізники нарікають, що чинний тариф є нерентабельним, тож хочуть підвищити ціну на проїзд у громадському транспорті Трускавця. «Наразі жодних погоджень стосовно вартості немає, свої пропозиції перевізники лише готують подати на найближче засідання виконкому, що заплановано на останні дні лютого», – додав Андрій Кульчинський.

Серед аргументів перевізників за здорожчання проїзду традиційні нарікання: підвищення вартості пального та запчастин для ремонту автобусів, зростання мінімальної заробітної плати, але чи не найголовніший – зменшення кількості пасажирів. Щодо останнього пункту, то перевізники пояснюють – чимало пасажирів у Трускавці підбирають на зупинках міжміські автобуси, а тому громадський транспорт курсує містом ледь не порожній. Зважаючи на такі негаразди, фірми-перевізники ведуть мову про подорожчання вартості своїх послуг із 4 наявних гривень до 6. Чи підтримає це рішення виконавчий комітет міської ради – побачимо вже зовсім скоро. Однак позиція місцевої влади дивує: попри систематичне підвищення вартості проїзду,  від перевізників не вимагають  усунення основних недоліків у їхній роботі. А саме: не зменшується кількість нарікань на обслуговування транспортних перевезень; відмова перевозити одночасно у міському транспорті 6 пільговиків (проїзд яких компенсує мерія із бюджету Трускавця); серед наболілого – відсутність поваги до пасажирів, а особливо до людей похилого віку; недотримання графіку пасажирських перевезень – інколи на автобуси №2 та №3 трускавчанам та гостям міста доводиться чекати до 40 хв. на зупинках.

 Хто ж відреагував миттєво на ймовірне подорожчання плати за проїзд – то це трускавчани. У соціальних мережах люди активно висловлюють своє обурення таким діям зазначаючи, що «проїзд вартістю 6 грн. дорожчий, ніж у Львові, а кілометраж зовсім інший». Пропонують також розірвати договори із  перевізниками та бойкотувати таку ініціативу. 

 Додамо, що не так давно Дрогобиччину сколихнула хвиля транспортних підвищень на перевезення між містами. Зокрема, із Трускавця до Дрогобича вартість зросла від 10 до 14 грн. за проїзд в один кінець.

Наталя Зелена  

Медіа Дрогобиччина №3 (33) від 16 лютого

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *