Нарада з питань безпеки в Бориславі

Вчора в залі засідань Бориславської міської ради відбулась нарада з питань безпеки міста. Причиною стало резонансне вбивство двох молодих людей 7 грудня в Бориславі. У нараді взяли участь: керівник Бориславського відділку поліції Олександр Закутний, очільник міста Ігор Яворський, депутати міської ради, голови та члени громадських організацій «Спілка воїнів АТО Борислава», «Самооборона Борислава» та громадські активісти.

Ось основні тези, зафіксовані нами у залі засідань:

  1. Поліція на обласному рівні залучає всі можливі сили для якомога оперативнішого  позитивного завершення розслідування.
  2. Наявність більшої кількості камер спостереження в місті (а їх всього 4) та активна громадська позиція значно би полегшили роботу слідчих. Саме тому п. Олександр закликав людей, які були 7 грудня між 19 та 21 год. в районі алеї Слави та помітили щось підозріле, надати цю інформацію поліції.
  3. Через неповний штат поліції в місті патрулює лише одна машина. Піший патруль Законом не передбачений.
  4. Обшук людей ромської національності батальйоном поліції спецпризначення вранці 11 грудня дав свої результати в поступі розслідування.
  5. Для створення більш безпечної атмосфери в місті буде сформовано громадський патруль із членів громадських організацій, зокрема тих, яким видається дозвіл на зброю, та поліцейських. Такий патруль також зможе вчиняти рейди пунктами прийому металобрухту та місцями розповсюдження наркотиків.
  6. Згідно програми «Чисте місто» до кінця грудня буде встановлено ще 4 камери – про це заявив Ігор Яворський. Решта камер встановлюватимуться або за спонсорські кошти, або ж підприємці будуть встановлювати їх на своїх магазинах самі. Учасники круглого столу пропонували писати грант на встановлення камер по цілому місту (згідно програми «Чисте місто», можна встановити до 400 камер спостереження).
  7. Про освітлення темних районів в місті не йшлось.

 

Організація охорони міста здійснюватиметься спеціалістом міської ради з питань зв’язку з громадськістю.

З будь-якою інформацією, що може допомогти слідчим розкрити жахливий злочин 7 грудня, прохання звертатись у Бориславське відділення поліції.

 

Юлія Гасій

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *