Форум-театр “Право вибору переселенців” у Дрогобичі

Інститут “Республіка” та ГО Творче об’єднання “Альтер” запрошує  внутрішньо переміщених осіб, представників окружних і територіальних виборчих комісій, представників місцевої влади та місцевого самоврядування, громадських активістів та інших активних мешканців Дрогобича до участі у створенні вистави форум-театру на тему “Право вибору переселенців”.

Форум-театр – це метод інтерактивної роботи з різними прошарками суспільства, спрямований на вирішення соціальних проблем. Сутність форум-театру полягає у пошуку  шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної життєвої ситуації в межах запропонованої теми вистави спільно з глядачами.

Мета – сприяти реалізації конституційних прав ВПО та їх активної участі у розбудові громади та країни в цілому через інструмент прямої демократії – вибори.

Форум-театр відбудеться 23 грудня у приміщені студентського театру “Альтер” за адресою: вул. Т.Шевченка 23, Вілла Яроша

Створення вистави триває з 10-00 по 16-30 з перервою на обід та каву-брейк, а презентація та обговорення відбудеться о 17-00. Запрошуємо!

Контакти організатора: Олена Юркевич, помічник-координатора ВІ “Активна Громада” у м. Дрогобич, тел:+380978968089

Під час вистави вистави учасники зможуть:

  • обговорювати існуючі виклики та проблеми у сфері виборчого права ВПО і спробувати знайти на них відповіді;
  • грати в театральні ігри;
  • ділитися емоціями та думками;
  • створити виставу форум-театру, яка буде продемонстрована глядачам.

Для участі у виставі НЕ потрібно бути актором чи мати попередній акторський досвід. Найважливіше – це ваше бажання поділитись вашим життєвим досвідом на задану тему форум-театру. Потрібні ваша готовність взяти участь у показі даної вистави для глядачів та прагнення стати частинкою творчого процесу.

Участь у першій частині форум-театру, а саме в розробці та постановці вистави зможуть взяти до 10 осіб.  На презентацію вистави о 17-00 запрошуються усі охочі, що попередньо зареєструються.

Анкета учасника заходу за посиланням

Реєстрація триває до 21 грудня. Ви маєте отримати підтвердження участі від організатора.

Примітка. Подібні вистави відбудуться в 20 містах України в межах діяльності Інституту “Республіка” та Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” за підтримки Фонду сприяння демократії при Посольстві США в Україні.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *