Трускавець на сторінках «Медіа»: цілодобове водопостачання та промоційна діяльність голови

  •  
  •  
  •  
  •  

Відтепер у Трускавці буде цілодобове водопостачання

Втішну новину на останній понеділковій нараді повідомив Володимир Возняк, директор ТзОВ «Трускавецький водоканал». Протягом минулого тижня ТзОВ «Трускавецький водоканал» провів та завершив пусконалагоджувальні роботи на насосній станції третього підйому. Досягнути справді реального результату стало можливим після встановлення сучасного обладнання.

«Сьогодні, вперше в Трускавці, до жилих масивів міста цілодобово подається вода. Ми запустили нове обладнання: два насоси і шафу управління. До цього в нас працювало насосне обладнання, яке регулювалось в ручному режимі. Був присутній людський фактор і можливості відрегулювати тиск не було. А це насосне обладнання працює в автоматичному режимі, шафа управління стабілізує роботу насоса. Це дає можливість не зменшувати тиск – нові насоси стабільно тримають 7 атмосфер – немає гідроударів та великих стартових пусків. Також нове насосне обладнання є енергоощадним – бере електроенергії в два рази менше», – розповідає Володимир Возняк, директор ТзОВ «Трускавецький водоканал».

Водночас, як зазначають в міській раді, з переходом на цілодобове водопостачання збільшився забір води з водозабору «Гірне».

  

Строковиків – оповіщено, тих, хто ухиляється від служби – розшукують

У Трускавці оповіщено 205 призовників на строкову військову службу для проходження медичної комісії.

У Трускавці проводять роботу із організації підготовки та проведення призову юнаків 1990-1998р.н. на строкову військову службу. Як повідомив начальник відділу з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної та мобілізаційної роботи Юрій Солян, під час проведення призову юнаків 1990-1998р.н. на строкову військову службу було організовано оповіщення 205 призовників для проходження медичної комісії. Трускавецьким відділенням поліції розпочато розшук призовників, що ухиляються від проходження медичної комісії, інформує міськрада міста-курорту.

Про Трускавець Кульчинський розповів навіть президенту Азербайджану Алієву

Днями завершилась одна з провідних виставок туристичної галузі – Азербайджанська Міжнародна Виставка «Туризму і подорожей» AITF 2016, де Україну представила делегація зі Львова, Трускавця та Східниці. Загалом же можливістю продемонструвати туристичний потенціал і колорит своїх країн на виставці в Баку скористалися Україна, Білорусь, Болгарія, Грузія, Домініканська Республіка, Індія, Індонезія, Іран, Іспанії, Таїланд,Туреччина, Хорватія, Чорногорія, Чехія.

Серед делегатів-представників наших туристичних можливостей варто виокремити міського голову Трускавця Анрія Кульчинського, його заступника Олексія Балицького, а також представників готельно-курортного комплексу «Карпати» та східницького  лікувально-оздоровчого комплексу «ДіАнна». Також в Баку на туристичній виставці побували представники Львівської міської адміністрації дипломати Посольства. У заході взяли участь Посол України в Азербайджанській Республіці (АР) Олександр Міщенко та Радник з економічних питань Посольства України в АР Вадим Сидяченко.

Очільник міста-курорту Андрій Кульчинський за час перебування в Баку провів ряд зустрічей. Зокрема відбулись перемовини з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим, Міністром туризму АР, заступником Міністра соціальної політики, керівниками Асоціації Чорнобильців АР та Асоціації Воїнів Нагірного Карабаху. Обговорили питання співпраці та інвестиційних проектів, які можливо реалізувати в Трускавці. Попередньо було домовлено про те, що військовослужбовців з Азербайджану направлятимуть на лікування до Трускавця за соцстрахівськими путівками.

«Участь у Міжнародній туристичні виставці AITF дала можливість представити Трускавець на центральному туристичному майданчику Азербайджану. Це – змога знайти потенційних клієнтів, провести ряд переговорів, зустрічей, обмінятись думками та пропозиціями в туристичній сфері. Зазначимо, що в останні роки AITF активно розвиває сектор «нерухомість за кордоном», що відображає зростаючий попит на нерухомість в популярних курортних зонах, таких як Трускавець, серед азербайджанських громадян», – наголошують в міській раді.

Зазначимо, в Азербайджані туристична галузь є однією з перспективних галузей нафтового сектору. З боку керівництва республіки AITF завжди виявлялася всіляка підтримка. Основним задумом при організації виставки було створення міцної платформи для переговорів, координації учасників у перейнятті світового досвіду, налагоджені плідних контактів.

До бюджету Трускавця надійде більше орендної плати

Управління містобудування, архітектури та землекористування Трускавецької міської підготувало 8 проектів щодо надання в оренду земельних ділянок орендарю ПрАТ «Трускавецькурорт».

Проекти підготовлено на виконання рішення міської ради, в зв’язку з поділoм земельних ділянок ПрАТ «Трускавецькурорт» .

Окрім того, управління на виконання рішення міської ради, зібрано необхідні документи для виготовлення експертної грошової оцінки землі щодо продажу земельної ділянки під об’єктом нерухомості ТзОВ «Зодіак ЛТД» по вул. Різняка-Макомацького,22 площею 0,0765 га.

«Нагадаємо, за три місяці цього року власники та орендарі земельних ділянок міста сплатили до бюджету територіальної громади понад 8,5 млн грн, що на 66% або 3,4 млн грн більше від надходжень відповідного періоду минулого року. За три місяці цього року юридичні особи сплатили 7,9 млн грн земельного податку та майже 0,6 млн грн сплачено фізичними особами», – зазначають в мерії міста-курорту

Медіа Дрогобиччина, №2

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *