«Я не дякую хабарем»: розкажіть як, коли, чому доводилося давати, доводилося брати "на лапу"?

За підтримки Фонду «Відродження» на Львівщині (зокрема у мм.Львів та Дрогобич) стартував проект «Я не дякую хабарем», створений для громадської підтримки тих людей , що відмовляються підтримувати традиційну (побутову) корупцію в області.

«Проект «Я не дякую хабарем» створений для громадської підтримки тих категорій громадян, що відмовляються підтримувати традиційну (побутову) корупцію у Львівській області.

Під традиційною (побутовою) корупцією ми маємо на увазі дрібні хабарі, що у свідомості людей вважаються подякою за швидке та якісне (у їхньому розумінні) надання державних послуг чи особливу увагу (наприклад, коробка цукерок вчителю чи 50 грн. дільничному лікареві). Так історично склалося, що у Львівській області такі хабарі є традиційними і не засуджуються публічно.

Цим опитуванням запрошуємо Вас узяти участь в публічному обговоренні теми побутового хабарництва, створенні громадської статистики, також пропонуємо розповідати власні історії, пов’язані із хабарництвом.
Анкета – анонімна, тож залишаємо за Вами право відкривати своє ім’я чи ні», – зазначають організатори.

Запрошуємо взяти участь у короткому опитуванні, присвяченому побутовій корупції. Розкажіть: як, коли, чому доводилося давати, доводилося брати? Побутова корупція – проблема чи ще один спосіб розрахунку? Що з цим можна зробити?

Опитування-анкетування ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *