Трускавець: виявлено фінансових порушень, які привели до збитків на понад 1,7 мільйона гривень

Стали відомі результати ревізії фінансової діяльності Трускавецької міської ради за останні 3 роки. Про це інформує міськрада міста-курорту. 
Державна фінансова інспекція у Львівській області проводила ревізію виконання бюджету та використання бюджетних коштів у м. Трускавець за 2012-2014 роки та січень-липень 2015 року. 

Перевірка встановила ряд порушень в частині формування та виконання бюджету. В цілому виявлено фінансових порушень, які привели до втрат (збитків) на понад 1,7 мільйона гривень. Сюди входять: незаконні втрати 748,55 тисяч гривень, недоотримання фінансових ресурсів відповідними бюджетами 980,96 тисяч гривень (втч місцевим бюджетом – 946,89 грн.), недостача коштів та матеріальних цінностей – 0,27 тисяч гривень. 

Ревізія фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Трускавецької міської ради виявила порушення та недоліки на 930 тисяч гривень: недоотримання фінансових ресурсів міським бюджетом 874,29 тисяч гривень, державним бюджетом – 7,88 тисяч гривень та незаконні витрати 48,55 тисяч гривень. 

Перевірка фінансової інспекції України виконання бюджету та використання бюджетних коштів у м. Трускавець була плановою. 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *