Через пасивність Стебника план мобілізації Дрогобич не виконав

17 серпня завершилась шоста хвиля мобілізації. Дрогобич, згідно з планом, мав мобілізувати 47 осіб. Вдалось залучити до служби лише 40.

Як пояснюють у Дрогобицькій міськраді, планова цифра поширюється на Дрогобич і Стебник, а у Стебнику виконувати поставлені завдання взялися неохоче, тому й маємо такий результат.

 «Тема АТО для дрогобичан є сумною, адже наше місто уже втратило кількох воїнів-учасників АТО. Однак ми повинні виконувати рішення вищестоящого  керівництва. Варто зазначити, що за невиконання поставлених завдань на міських чи сільських голів діють відповідні штрафи та кримінальна відповідальність.», — зазначив перший заступник міського голови Петро Суда. Також посадовець звернувся до керівників відповідних служб, відділів та управлінь з проханням й надалі продовжувати якісно виконувати свої обов’язки у питаннях підтримки сімей учасників АТО. 
Як наголошують в Дрогобицькій міськраді, станом на сьогоднішній день в місті  відбувається роздача земельних ділянок, ведеться робота щодо можливості надання сім’ям загиблих воїнів квартир, відбувається оздоровлення дітей, надається матеріальна допомога.

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *