У Трускавці дорогу до урочища Помірки відремонтують її основні користувачі

Установи, підприємства та організації, що користуються дорогою Трускавець – урочище Помірки, будуть залучатися до її ремонту шляхом пайової участі та допомоги можливим матеріальним ресурсом.

Про це сказав голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор на виїзній нараді з питань обстеження стану та ремонту цієї дороги.

До ремонту дороги Трускавець – урочище Помірки будуть залучатися НГВУ «Бориславнафтогаз», ДП «Дрогобицький лісгосп», ТОВ «Фірма «Т.С.Б», санаторій «Конвалія», дитячо-оздоровчий табір «Світанок», ТОВ «Акваріус», Станильська сільська рада.

В обговоренні також взяли участь заступник голови РДА Іван Мізерник, начальник філії «Дрогобицький райавтодор» Сергій Грибанов, директор ДП «Дрогобицький лісгосп» Василь Матяшовський, сільський голова Станилі Михайло Сащук, керівники санаторіїв, підприємці.

Урочище Помірки розташоване на околиці курорту Трускавець у лісовому масиві тут знаходяться свердловини заводу мінеральних вод «Нафтуся», а нині саме «Т.С.Б.», дитячо-оздоровчий табір «Світанок» санаторій «Конвалія».

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *