У Дрогобичі та Золочеві реалізовуватимуть мікропроекти з підвищення енергоефективності

У рамках співпраці проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ) Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації стало можливим залучити додаткові кошти міжнародної технічної допомоги для міст Львівщини.

Зокрема, Золочів та Дрогобич стали партнерами проекту ЄС/ПРООН МРГ у рамках компоненту розвитку міст. Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

За цим компонентом, 14 ОСББ у Дрогобичі та 9 ОСББ у Золочеві реалізовуватимуть мікропроекти, спрямовані на підвищення енергоефективності в житловому секторі та покращення якості послуг населенню. Кількість мікропроектів у кожному місті залежить від їхньої вартості, однак базові умови такі: розмір внеску ЄС/ПРООН на один мікропроект не може перевищувати $12500 за курсом НБУ. Орієнтовний бюджет ЄС/ПРООН на кожне місто в 2015 році становить $ 62000 в гривні за курсом НБУ.

Мікропроекти реалізовуватимуть за умов спільного фінансування. При цьому фінансова участь Проекту МРГ становитиме до 50% кошторисної вартості мікропроекту, а обов’язкова фінансова участь організації громади – не менше 5 % вартості мікропроекту.

«Реалізація проектів, спрямованих на підвищення енергоефективності в житловому секторі, а саме для ОСББ – добрий досвід наших міжнародних колег. Таке партнерство сприятиме впровадженню найкращих практик місцевого розвитку, орієнтованого на громаду, впровадженню сучасних методів і принципів муніципального управління, реформуванню відносин та підвищенню енергоефективності в житловому секторі», – зазначає заступник голови обласної ради Валерій П’ятак.

ЗІК

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *