У Бориславі освітянам та медикам перестали виплачувати індексацію до зарплати

  •  
  •  
  •  
  •  

У Бориславі видано наказ по відділу освіти згідно якого з 1 серпня припиняється виплата індексації заробітної плати працівникам всіх установ освіти.

Про це сказав начальник відділу освіти Віталій Лесик під час наради у Бориславській міській раді.

У минулому місяці було призупинено виплату індексації заробітної плати медичним працівникам.

Юрій Петрів, начальник фінансового управління Бориславської міської ради проінформував про результати наради з міністерством фінансів. Зокрема, під час цієї наради, представники регіонів задавали питання щодо виплати індексації по Україні. На нараді було повідомлено, що в цьому році ніхто не буде давати кошти на виплату індексації заробітної плати. Що стосується 2 млрд грн, які будуть фінансуватися з стабілізаційної дотації, їх Кабінет міністрів направить в ті регіони, які досягли оптимізації мережі в бюджетній сфері.

Щодо виплати індексації заробітної плати бюджетної сфери Борислава, то всім розпорядникам коштів надано лист міністерства фінансів, в якому рекомендується призупинити виплату індексації працівникам бюджетної сфери з метою уникнення заборгованості по зарплаті рекомендується

«Кожен розпорядник бюджетних коштів має вкладатися у свої асигнування. Індексація не може бути до рахована в наступному році бо це суперечить чинному законодавству», – наголосив Юрій петрів.

Начальник фінуправління додав, що в містах обласного підпорядкування таких як Дрогобич, Трускавець, Самбір, Стрий припинили виплату індексації заробітної плати у бюджетній сфері.

ЗІК

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *