Сільські голови підтримали створення територіальної пожежної команди у смт Меденичі

У Дрогобицькому районі сільські ради, які вирішили об’єднатися у спроможні громади, розпочали роботу зі створення необхідної інфраструктури.

Про це повідомили у секторі інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Сьогодні, 7 серпня, під час наради з цих питань у смт Меденичі селищний і сільські голови досягли домовленості щодо створення в селищі територіальної пожежної команди.

Як зауважив заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації Іван Мізерник, який головував на нараді, у районі активно проходить обговорення адмінреформи і планується, що смт Меденичі будуть центром територіальної громади. Однією з умов запобігання надзвичайним ситуаціям ,вчасного реагування на пожежі в Меденичах та навколишніх селах, оперативної їх ліквідації є створення та діяльність в такому центрі місцевої пожежної команди.

Цю ідею підтримали начальник Дрогобицького районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області Роман Свястин, керівник відділу з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Олег Тарбєєв, заступник начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління райдержадміністрації Роман Настьошин, начальник місцевої пожежної команди «Підбуж» Григорій Луців, сільські та селищний голови.

Вже наступного тижня розпочнеться конкретна робота із втілення задуму у конкретну справу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *